GORICA IDE DALJE U KUP NATJECANJU

0

PLOČE
Igralište Jadranovo. Gledatelja 50.Sudac Ante Grčić (Dicmo) 7,5. Pomoćnici: H.Čatipović i A.Pavlinović
STRIJELCI: 1:0 -Galov(13), 2:0 – Mateljak(25), 2:1 – Preradović(46), 2:2 – Memić(57)
KAZNENI UDARCI: Trampa – Buđak brani, Bakula – 23, Domić – Buđak brani, Krpan – 2:4, Radić – 3:4, Nezirović – 3:5, Čotić – 4:5, Jandriš 4:6.
JADRAN LP: Radić, Popovac, Trampa, Petrović(od 64. Baraban), Čotić, Kavelj, Čavar, Šuman(od 53. Domić), Mateljak, Parmać(od 69. Klinac), Galov. Trener – Mario Zmijarević
GORICA: Buđak, Ivček, Čubrilo Bubešić, Žirović, Preradović, Kaurin, Bakula, Memić(od 62. Javiljak), Čosić(od 45. Nezirović), Krpan, Dokić(od 45. Kovačić). Trener – Nenad Šunić.
IGRAČ UTAKMICE: Matej Radić

151110lojadran (1)
U predkolu završnice Hrvatskog nogometnog kupa za pionire rođene 2000/01. godine skupine B po vrlo lijepom i sunčanom vremenu odigrali su Jadran LP i Gorica(Velika Gorica) vrlo zanimljivu i sadržajnu utakmicu sa dva različita poluvremena. U prvom poluvremenu bolji domaćini koji su svoju prednost i okrunili sa dva lijepa pogodka, prvi već u 13.minuti kada je Galov matirao vratara gostiju a drugi u 25.minuti kada mrežu gostiju pogađa Mateljak i sa 2:0 odlazi se na odmor. U drugom dijelu više u posjedu lopte su gosti koji su se i prestavili kao organiziranija momčad sa više tjelesne pripremljenosti i tehnike, te u dvije dobro odigrane akcije došli su do izjednačenja, u 46. minuti rezultat smanjuje Preradović a do poravnanja rezultata na 2:2 u 57.minuti mrežu domaćina pogađa Memić. Nakon završetka utakmice prišlo se izvođenju kaznenih udaraca sa 11 metara gdje su više znanja, htjenja i preciznosti pokazali gosti i zasluženo se ukupnim rezultatom 4:6 plasirani u sljedeće kolo kupa.
Pripremio: Sagomago 151110lojadran (3)