ONK METKOVIĆ POBJEDNIK PRVOG TURNIRA LIMAČA

0

skola nogometa Grada - StasevicaPovodom dana grada Ploča nogometni klub Jadran Luka Ploče po prvi put je organizirao dvodnevni međunarodni nogometni turnir u kategoriji LIMAČA djece rođene 2005. godine i mlađe na kojem je sudjelovalo 15 momčadi podijeljenih u 4 grupe.

Rezultati grupe A: HNK Brotnjo (Čitluk) – NK Jadran LP I  4:0, NK Neretva – NK Župa Dubrovačka  4:1, NK Neretva – NK Jadran LP I  0:3, HNK Brotnjo – NK Župa Dubrovačka  6:2, NK Neretva – HNK Brotnjo  3:1, NK Župa Dubrovačka – NK Jadran LP I  1:3.

NK Dubrovnik 1919Rezultati grupe B: ONK Metković – Škola nogometa Gradac/Staševica  7:0, NK Dugopolje – NK Neretvanac  0:0, NK Dugopolje – Škola nogometa Gradac/Staševica 6:0, ONK Metković – NK Neretvanac  4:0, NK Dugopolje – ONK Metković   2:1, NK Neretvanac – Škola nogometa Gradac/Staševica  4:0.

NK Gusar(Komin)Rezultati grupa C: NK Dubrovnik 1919 – NK Jadran LP II  9:0, HNK Hajduk (Split) – NK Sloga(Ljubuški)  2:1, NK Jadran LP II – HNK Hajduk  0:7, NK Dubrovnik 1919 – NK Sloga  3:0, HNK Hajduk – NK Dubrovnik 1919  4:0.

NK Jadran LP IRezultati grupa D: RNK Split – NK Imotski  1:1, NK Gusar (Komin) – RNK Split  0:6, NK Imotski – NK Gusar  5:0

Rezultati četvrtfinala: HNK Brotnjo – ONK Metković  4:8, RNK Split – NK Dubrovnik 1919  5:0, NK Dugopolje – NK Neretva  0:3, HNK Hajduk – NK Imotski 0:1.

Rezultati Polufinala: RNK Split – NK Neretva  3:0, NK Imotski – ONK Metković  1:2.

NK Jadran LP IIZa 3.mjesto

NK Neretva – NK Imotski (1:1) 6:5 (Zvone Bezer/Josip Milardović)

Finale:

RNK Split – ONK Metković  (1:1)  2:4 (Matej Bašić/Jure Ereš)

Kazneni udarci: 2:1 – Vjeko Šemiga, 2:2 – Dodig Domagoj, 2:2 –  David Juranić vratar brani, 2:3 –  Mile Parmać, 2:3 – Matej Bašić vratar Brani, 2:4 – Marin Pehar.

NK Neretva 3.mjestoNajbolji strijelac turnira sa 12 postignutih pogodaka je Jure Ereš(ONK Metković)

Najbolji vratar turnira je Petar Dugeć (RNK Split)

Najbolji igrač turnira je Mile Parmać (ONK Metković)

Fair play momčad turnira je NK Jadran LP

Za tri prvoplasirane momčadi ONK Metković, RNK Split i NK Neretvu te pojedince, kao i za fair play organizator je dodijelio pehare, medalje i vrijedna priznanja.

U revijalnom dijelu pred finale utakmicu su odigrale veteranke RK Dalmatinke – veterani Jadran LP 3:3 (Margita NK NeretvanacArar, Tina Cvijanović, Milena Dugandžić/Nikola Beidenegl 2, Saša Burđelez)

Sve utakmice na turniru sudili su: Filip Proleta (Opuzen), Mario Šetka, Emil Tomašević, Ljubo Ivanišević, Denis Giljević i Marijo Batinović(Ploče)

Slijedi popisi momčad

NK Jadran LP I: Ivan Roso, Luka Tomašević, Luka Vidojević, Silvio Kavelj, Bartol Butigan, Karlo Antunović, Patrik Petrović, Šime Erceg, Matija Gnječ, Matej Vukanović, Mateo Međugorac, Roko Hadžiosmanović, Ivano Gradac.

NK NeretvaNK Neretvanac: Tomislav Tošić, Matej Babić, Ante Juračić, Ante Dropulić, Roko Prović, Dino Kapović, Nikola Volarević, Karlo Tutavac, Andrej Curić, Roko Čović, Branko Grljušić, Ante Filipović, Petar Odak.

NK Neretva: Luka Božinović, Marino Vukša, Josip Gustin, Anđelo Kaleb, Zvonimir Bezer, Petar Popović, Ante Sršen, Dominik Blaž Bakalar, David Barišić, Šime Galov, Ivan Šutalo, Vjeko Grgić, Jakov Bubalo, Karlo David Grmoja, Mirko Obradović, Roko Čerlek, Tomislav Radić.

NK zupa DubrovackaNK Župa Dubrovačka: Josip Fragić, Frano Vučr, Ivano Vukas, Vlaho Gverović, Karlo Vučićević, Lovre Bagur, Luka Miletić, Karlo Ruščić, Ivan Matić, Valentin Brajko, Matija Miladin, Robert Kevo, Filip Gverović, Ivano Brković, Božo Gustin.

NK Dubrovnik 1919: Nikša Ivanković, Patrik Miladin, Lovro Rožanković, Matej Butigan, Antonio Benussi, Hrvoje Šijaković, Mario Cvjetković, Đivo Ćumo, Marino Kružević, Orsat Brautović, Mario Soko, Šimun Piskulić, Dominik Tolja.

ONK MetkovicONK Metković: Mile Družijanić, Matej Taslak, Mihovil Kuran, Lovre Rastočić, Jure Ereš, Ante Vučković, Marko Musulin, Luka Jurković 05, Luka Jurković 06, Luka Prlić, Marin Pehar, Ivan Bebić, Ivan Volarević, Ante Gujinović, Stipe Dominiković, Ante Parmać, Roko Malić, Jakov Šaravanja, Mile Parmać, Dodig Domagoj.

Jure Eres(ONK Metkovic) najbolji strijelac turnira sa 12 poostignutih pogodakaŠkola nogometa Gradac/Staševica: Kristijan Jovica, Dominik Lekaj, Baldo Šutić, Stipe Marević, Rino Šutić, Ivan Borić, Neoel Šunjić, Josip Marević, Rade Kušurin, Miro Kužić, Antonio Barbir, Marko Barbir, Lara Jovanović, Šime Korljan, Niko Jovica, Mario Kužić, Ante Šunjić, Nikol Šunjić, Josip Kežić

NK Gusar(Komin): Matija Vlahović, Toma Medak, Roko Dugandžić, Ante Vlahović, Mile Parmac(ONK Metkovic) najbolji igrac turniraFrano Vlahović, Tomislav Čupić, Josip Čupić, Marin Šuman, Ante Maleta, Duje Karamatić, Zdenko Jelčić, Edard Čupić, Šime Šuman, Ivan Šuman, Luka Oršulić, Stipe Batinović.

NK Jadran LP II: Tomislav Krešić, Ante Rakušić, Duje Družijanić, Marin Malić, Sebastian Glamuzina, Daniel Barbir, Roko Dodig, Roko Kežić, Mauro Granić, Marko Albanezi, Roko Rončević, Petar Franić, Leo Lovrić.

Petar Dugec (RNK Split) najbolji vratar turniraRevijalni dio:

Veteranke RK Dalmatinke: Nikolina Tolić, Jadranka Nikolac, Katija Škorput, Rafaela Pranjić, Margita Arar, Lara Jovanović, Gordana Pijević, Ines Marušić, Milena Dugandžić, Matea Krilić, Klara Erceg, Klara Arar, Josipa Oršulić, Tina Cvijanović

pehar za treceplasiranefair play momcad Jadran LpVeterani NK Jadran LP: Ivica Roso, Niko Orepić, Ivica Arar, Stipe Šalinović, Ante Nikolac, Nikola Beidenegl, Saša Burđelez, Saša Stamenković, Marinko Pehar, Ivan Roso.

 FOTO IVONA PLOČE

tekst Sagomago

Veteranke Dalmatinke

veterani NK Jadran Lp

Comment

Share.

About Author

Comments are closed.