Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Pučko otvoreno učilište Ploče vas poziva na koncert “𝗩𝗲𝗰̌𝗲𝗿 𝗻𝗲𝘇𝗮𝗯𝗼𝗿𝗮𝘃𝗻𝗶𝗵 𝗺𝗲𝗹𝗼𝗱𝗶𝗷𝗮”
    • Neodgovornim ponašanjem pojedinaca korisnici ne mogu doći do grobnih mjesta
    • Strava na Korčuli: Filipinka se sama porodila i bebu ostavila u košari, dijete hitno prebačeno helikopterom u Split!
    • Metković će se morati snaći bez pomoći Ploča, evo što se događalo na sjednici Gradskog vijeća
    • Župan Pezo održao prvi radni kolegij s gradonačelnicima i načelnicima
    • Jeste li ikada rekli „Ma neće biti ništa“? – Hrvatske šume donose novi spot za protupožarnu sezonu
    • Dječji glas Ploča 2025.
    • Gradski vijećnici odlučivat će o privremenom odlaganju otpada iz Metkovića, Opuzena, Kule Norinske i Zažablja na Lovorniku
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    MEĐUNARODNE LJETNE MAŠKARE U GRADCU

    09.07.2016Željko MarkotaŽeljko Markota

    Brojni Gračani i njihovi gosti i ove su godine s zadovoljstvom ispratili dugačku maškarsku povorku, koja  je prošla gračkom rivom, preko Solina, pa do hotela Laguna. Bila je to već tradicionalna, šesta po redu, ljetna maškarska povorka s međunarodnim karakterom, a organizirala ju je Maškarska udruga „Krnjeval“ iz susjednoga Brista, uz pomoć Turističke zajednice Gradac, Općine Gradac i hotela Laguna. U povorci su sudjelovali maškari iz Kaštel Kambelovca, Kaštel Sućurca, Prološca, Brista, Gradca, gosti hotela Laguna, gosti hotela Labineca, ekipa iz Slovačke, gosti pansiona Franka iz Brista, Kominjani, Stablinke, Stonjani, Župa dubrovačka – Gusari, Župa dubrovačka – Maškarska udruga, Folklorna udruga iz Krvavca, gosti iz Vitkovica, Baćina i grački turisti.
    [Best_Wordpress_Gallery id=”61″ gal_title=”160709maskare_gradac”]
    Ispred hotela Laguna organizirana je završna fešta, koja je potrajala do dugo u noć  s obiljem jela i pića za sve sudionike. Prigodne darove maškarama su uručili predsjednik Općine Gradac Ivan Kosović, čelnik Turističke zajednice Davor Andrijašević i direktor Lagune Vlade Peković. Predsjednik Maškarske udruge „Krnjeval“ Ante Pećar nije krio zadovoljstvo  zbog interesa koji je ovaj događaj izazvao u Gradcu i zahvalio se svim sudionicima uspješno organizirane manifestacije.

     

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Pučko otvoreno učilište Ploče vas poziva na koncert “𝗩𝗲𝗰̌𝗲𝗿 𝗻𝗲𝘇𝗮𝗯𝗼𝗿𝗮𝘃𝗻𝗶𝗵 𝗺𝗲𝗹𝗼𝗱𝗶𝗷𝗮”

    Autor: PORTAL ROGOTIN02.07.2025

    Neodgovornim ponašanjem pojedinaca korisnici ne mogu doći do grobnih mjesta

    Autor: PORTAL ROGOTIN02.07.2025

    Strava na Korčuli: Filipinka se sama porodila i bebu ostavila u košari, dijete hitno prebačeno helikopterom u Split!

    Autor: PORTAL ROGOTIN02.07.2025

    Metković će se morati snaći bez pomoći Ploča, evo što se događalo na sjednici Gradskog vijeća

    Autor: PORTAL ROGOTIN01.07.2025

    Župan Pezo održao prvi radni kolegij s gradonačelnicima i načelnicima

    Autor: PORTAL ROGOTIN01.07.2025
    srpanj 2016
    P U S Č P S N
     123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
    « lip   kol »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.