NASTAVLJA SE “RASPRODAJA” BODOVA NA JADRANOVU

0

JADRAN LP – KAMEN   0:2

PLOČE: Gradski stadion Jadranovo. Gledatelja:300.  Sudac:Mario Soldić (Hrvace). Pomoćnici: Miroslav.Čalo (Trilj) i Ivan.Kalinić (Klis)

STRIJELCI: 0:1 – Jurić (25), 0:2 – Kljenak (85)

JADRAN LP: Ljubičić, Petrović (od 67.Jelavić), Brkić (od 49.Družijanić), Barbir, Puljiz, Primorac, Franić, Marko Musulin, A.Musulin, Romić (od 79.Šunjić), Pijević. Trener: Ante Marinović.

KAMEN: Vojnović, Klarić-Dračar, Majić (od 83.Vujević), Češljar, Kljenak (od 90.A.Jonjić), Jurić, M.Jonjić, Marić, Žužul, Maršić (od 66.I.Karin), J.Karin. Trener: Mladen Kalinić.

IGRAČ UTAKMICE: Marin Jonjić

Od samog početka susreta domaći su nametnuli snažan ritam igre i već u 4.minuti mladi Marin Romac lijepim udarcem pokušava iznenaditi gostujućeg vratara ali lopta  uz samu stativu prolazi pored gola. Nakon tog pokušaja stihijsko ispitivanje snaga na obe strane inače slabe utakmica bez nekog htijenja, žustrine pogotovo kod domaćih igrača gdje je nervoza bila jača od igre. Prvi ozbiljniji prolaz gostujućih igrača i ulazak u kazneni prostor domaćina donio im je i radost, mladi Valerij Jurić savladao je Josipa Ljubičića to je ujedno bila i jedina prilika gostiju u prvom poluvremenu za zasluženo vodstvo od 1:0. U 41.minuti opet je u prilici bio mladi Romić ali njegov udarac zaustavio je sigurni gostujući vratar Krešimir Vojnović. U drugom dijelu domaćini dominiraju kapetan Dino Primorac pokušava u 49. 51. i 52. minuti, zatim u 62. Romić, i 69.Jelavi ć ali bez promjene rezultata. Gosti se oslobađaju pritiska te najbolji pojedinac susreta Marin Jonjić  nepreciznim jakim udarcem loptu šalje preko gola, uzvraća Roko Puljiz u 76.glavom preko gola, da bi u 85.minuti Petar Kljenak prebacio istrčalog vratara domaćih i postigao pogodak za vodstvo od 2:0, te donio radost i tri boda gostima, a plavi sa ušća Neretve nastavljaju sa “rasprodajom” bodova na svom igralištu

Pruipremio: Sagomago