„DALMATINKA“ TIJESNO PORAŽENA U SESVETAMA

0

„Dalmatinka“ je utakmicu s trećeplasiranom ekipom „Sesvete Agroperoteinka“ izgubila u nekoliko posljednjih minuta

U početku ni jedna ni druga ekipa nije imala značajnije vodstvo, samo što su domaće češće vodile. Ipak, rezultat nakon 30 minuta igre glasio je 10-10.

Drugo poluvrijeme bolje su otvorile Sesvećanke. Međutim rukometašice „Dalmatinke nisu se predavale. U nizu su postigle četiri pogotka i sustigle domaće rukometašice. Od tada pa do 54 minute vodila se ravnopravna borba s malo pogodaka. Pločanke su tako u 47 minuti imale 15-15 da bi do konca utakmice postigle jedan pogodak, a domaće tri te su tako osvojile oba boda rezultatom 18-16.

Ponovila se priča iz Ploča kada je Renata Kežić postigla sedamnaest pogodaka. Na gostovanju u Sesvetama „osvetila“ joj se Dora Lukić postigavši ukupno 14 od kojih 5 pogodaka iz sedmeraca.

Pločanke se mogu nadati da će u sljedećim utakmicama igrati bolje i da će imati više sreće.

Kod domaćih uz već spomenutu Doru Lukić istakla se i Lucija Bešen obranivši 13 šuteva gošća

Kod rukometašica „Dalmatinke“ možemo istaknuti Anđelu Zelić koja je bila najefikasnija postigavši 7pogodaka.

Suci su s greškama vodili ovu utakmicu.

„SESVETE AGROPROTEINKA“: Lucija Bešen (13), Katarina Glibanski, Mia Tupek, Mihaela Bešen, Petra Dičak 1, Bernarda Čolušić 2, Mia Brkić, Doris Vlajsović, Petra Lovrenčević, Dora Lukić 14 (5), Ana Anđelić, Petra Prtljačić, Mia Bošnjak, Ines Lisjak 1 i Lucija Peraica.

„DALMATINKA“: Lucija Cvijanović, Lana Jarak 2, Renata Vladimir 4 (2), Anđela Sušak, Anđela Zelić 7, Ema Barbir 1, Petra Marinović, Magdalena Žderić 2, Josipa Oršulić, Matea Krilić, Anamarija Nikolac, Andrea Klarić i Andrijana Vlatka Jelčić. TRENER: prof. Ivan Jerković

SUCI: Krmek i Prpić. Opunomoćenik organizatora i nadzornik suđenja: Njuhanović.

Piše: Neven Vicić