STOLNOTENISAČI SE OKUŠALI U VELA LUCI: Evo tko je bio najbolji!

0

U organizaciji Stolnoteniskog kluba Lučica, 25. Otvoreno prvenstvo u stolnom tenisu – Vela Luka 2019. održano je u subotu u Vela Luci, piše Dubrovački Dnevnik.

Sudjelovao je tu veliki broj djece  iz Dubrovnika, Konavala i Vela Luke. Također na Otvorenom prvenstvu Vela Luke organizirano je natjecanje za seniore i veterane.

Dobitnici medalja po natjecateljskim kategorijama:

Početnice:
1. Nina Markoni (STK Konavljanin)
2. Nikolina Ban (STK Konavljanin)
3. Martina Stipković (STK Lučica)
3. Lucija Franulović (STK Lučica)

Početnici:
1. Petar Radonić (STK Konavljanin)
2. Antonio Đuka (STK Konavljanin)
3.Ivor Lepeš (STK Libertas Marinkolor)
3. Antonio Rilović (STK Konavljanin)

Najmlađe kadetkinje:
1.Ivana Vidojević (STK Libertas Marinkolor)
2. Lara Matas (STK Lučica)
3. Rina Surjan (STK Lučica)
3. Leona Žuvela ( STK Lučica)

Namlađi kadeti:
1. Borna Ramljak (STK Libertas Marinkolor)
2. Ivan Radonić (STK Konavljanin)
3. Baldo Dobrašin  (STK Konavljanin)
3. Patrik Soldo (STK Libertas Marinkolor)

Mlađi kadeti:
1. Juraj Hrčan (STK Libertas Marinkolor)
2. Andrej Hrčan ( STK Libertas Marinkolor)
3. Dominik Zglav (STK Konavljanin)
3. Marko Muhoberac (STK Libertas Marinkolor)

Mlađe.kadetkinje:
1. Mia Mirošević (STK Lučica)
2. Rina Žuvela (STK Lučica)
3. Franka Dragojević (STK Lučica)
3. Ivona Protrka (STK Lučica)

Kadetkinje:
1. Linda Žuvela (STK Lučica)
2. Barbara Ančić (STK Lučica)

Kadeti:
1. Teo Kasač (STK Libertas Marinkolor)
2. Bruno Soldo (STK Libertas Marinkolor)
3. Đino Radinković (STK Libertas Marinkolor)
3. Pero Bokarica (STK Konavljanin)

Juniorke:
1. Sandra Đurišić (STK Konavljanin)
2. Lea Berković (STK Lučica)
3. Petra Raos (STK Konavljanin)
3. Nora Bećir (STK Konavljanin)

Juniori:
1.Teofil Topić (STK Libertas Marinkolor)

Seniori:
1. Marko Venier (STK Libertas Marinkolor)
2. Filip Mikulić (STK Libertas Marinkolor)
3. Deni Berković (STK Lučica)
3. Marko Matas (STK Lučica)

Seniorke:
1. Barbara Vlahović (STK Libertas Marinkolor)
2. Sanda Tasovac (STK Lučica)
3. Rozana Rubeša (STK Lučica)

Veterani 40+:
1. Vlaho Car (STK Konavljanin)
2. Boris Dragojević (STK Lučica)

Veterani 50+:
1. Drago Kasač (STK Libertas Marinkolor)
2. Damir Gleđ (STK Libertas Marinkolor)
3. Boris Farčić (STK Lučica)
3. Dario Petković (STK Libertas Marinkolor)

Veterani 60+:
1. Mirko Dragojević (STK Lučica)
2. Zoran Šutić (STK Ploče)
3. Josip Martinović (STK Libertas Marinkolor)
3. Sejfudin Granić (STK Ploče)

Parovi:
1. Deni Berković/Nikola Žuvela (STK Lučica)
2. Marko Matas/Mirko Dragojević (STK Lučica)
3. Marko Venier/Josip Martinović (STK Libertas Marinkolor)
3. Filip Mikulić/Damir Gleđ (STK Libertas Marinkolor)

Rekreativci:
1. Damir Žuvela
2. Kuzma Stipković
3. Ante Šeparović
3. Filip Stipković

Share.

About Author

Comments are closed.