Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • SUPERPRABAKA: IVKA ŠUNJIĆ iz Rogotina ima 14-ero praunučadi,a još dvoje su na putu!
    • Američke sankcije ‘pomele‘ i hercegovačke benzinske postaje! Gdje će sad turisti i ekipa iz Zagore po jeftino gorivo?
    • Grad Ploče: Javni poziv za dodjelu Božićnica 2025.
    • Ministar Vlajčić uručio ugovore u vrijednosti preko 900 tisuća eura za jačanje hrvatskog stočarstva
    • Marino Vrgoč: Moji su sretni što sam ostvario dječački san
    • Sto godina od smrti Dubrovčanina koji je potpisao akt o osnivanju Hrvatskog nogometnog kluba Hajduk Split
    • Obilježen Međunarodni dan osoba s invaliditetom – od početka ove godine 471 osoba sankcionirana zbog parkiranja na mjestima namijenjenim osobama s invaliditetom
    • Prijave za fritulijadu su otvorene – prijavi se i sudjeluj!
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    NOVA SELA: Spriječeno krijumčarenje gotovo 28 kg marihuane

    12.12.2019

    Pola sata iza ponoći danas, 12. prosinca, ulaznoj graničnoj kontroli na MCGP Nova Sela pristupilo je osobno vozilo srpskih nacionalnih oznaka kojim je upravljao 46-godišnji državljanin Crne Gore, a s kojim se u vozilu nalazila 47- godišnja državljanka Srbije.

    Tijekom obavljanja granične kontrole posumnjalo se na krijumčarenje droge zbog čega je zatražen nalog za pretragu vozila.

    Policijski službenici Postaje granične policije Metković, u suradnji s djelatnicima carine pretragom vozila pronašli su 27,371 kg marihuane. Droga je bila pakirana u 26 paketa, a pronađena je u posebno izgrađenom bunkeru ispod prednjih sjedala.

    Kriminalističkim istraživanjem je utvrđeno da su spomenuti strani državljani počinili kazneno djelo neovlaštene proizvodnje i prometa drogama, te će uz kaznene prijave tijekom dana biti predani pritvorskom nadzorniku Policijske uprave dubrovačko-neretvanske.

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    SUPERPRABAKA: IVKA ŠUNJIĆ iz Rogotina ima 14-ero praunučadi,a još dvoje su na putu!

    Američke sankcije ‘pomele‘ i hercegovačke benzinske postaje! Gdje će sad turisti i ekipa iz Zagore po jeftino gorivo?

    Grad Ploče: Javni poziv za dodjelu Božićnica 2025.

    Ministar Vlajčić uručio ugovore u vrijednosti preko 900 tisuća eura za jačanje hrvatskog stočarstva

    Marino Vrgoč: Moji su sretni što sam ostvario dječački san

    prosinac 2019
    P U S Č P S N
     1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031  
    « stu   sij »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.