“GRADIMO NAŠ GRAD OD KARTONA”

0

Pučko otvoreno učilište Ploče i TZ Grada Ploča u organizaciji sa Gradom Ploče poziva građane, djecu i roditelje, mlade, djedove i bake na kreativnu likovno-graditeljsku radionicu – „Gradimo grad”. Radionica u kojoj recikliramo kartonski papir i kutije te gradimo naš grad od kartona.

Ako ste strpljiv i imate vješte ruke , i ako ste nestrpljivi i mislite da imate nevješte ruke – dođite!! Ako želite provesti kvalitetno i kreativno vrijeme sa svojim dragim osobama ili samo malo pobjeći od svakodnevnice prijavite se putem mail adrese poup.ploce@gmail.com ili putem telefona 020/415-143 radnim danom od 7 do 15 sati.

Radionice će se od 3. ožujka provoditi svaki utorak u trajanju od 2 sata, u terminu od 18 do 20 sati. Stručna suradnica: Božena Delaš

Sve što trebate ponijeti je dobra volja i mašta.

Share.

About Author

Comments are closed.