Jadran vodi na poluvremenu – pogledajte atmosferu

0

U Utakmici 7. kola III HNL Jug, nakon prvog poluvremena Jadran LP na domaćem terenu vodi protiv Vodica 1:0. Pogodak je, u 29 minuti utakmice, postigao Musulin i tako okrunio bolju igru domaćih u prvih 45 minuta.

Jadran je mogao povesti u 22 minuti, ali je udarac Ivana Paponje glavom s 15-ak metara gostujući vratar obranio. Pet minuta nakon toga obranio je i odličan udarac Abela Kalpića, da bi slobodnjak Marka Musulina u 36 minuti završio uz samu vratnicu. Gosti su jedinu šansu imali u 42 minuti utakmice. Jadran je prvo poluvrijeme odigrao u slijedećem sastavu:

4..

5..

8..

Čagalj, Krešić Rajić, Kordić, Kalpić, Primorac, Mario Marić, Musulin, Paponja, Romić, Krstičević

7..

8....

Nakon završetak utakmice, izvještaj za ovaj portal će napisati vrstan poznavatelj nogometnih prilika u Pločama, Branko Kulidžan.