Pločani sa aktualnim juniorskim prvacima države igrali neodlučeno

0

JADRAN LP        1

HAJDUK (juniori)  1

Jadran LP – Hajduk (juniori) 1:1 (0:0)

Ploče – Gradski stadion Jadranovo. Gledatelja 100.  Sudac: Luka Liković (Krvavac)

Strijelci: 1:0 Kalfić (53), 1:1 Capan (88/11m)

Jadran LP: Topić, Dulaj, Krešić, I. Marić, Krstičević, Nikolac, Musulin, Romić, Kalfić, Primorac, Theodosiou,  (još su igrali: Vukanović, Ostojić, Radonić, S. Anrunović, K. Antunović, Tomašević, Štrbić, Herceg, Raguž, Žderić, M. Marić, Pijević).Trener – Marin Oršulić

Hajduk (juniori): Mišević, Škaričić, Dominić, Vladušić, Lazar, Krolo, Antunović, Brkljača, Čuić, Domančić, Letaj (još su igrali: Šemiga, Dželalić, Jakir, Papić, Capan, Posinković, Hrgović, Petrašilo, Buljan, Škugor). Trener – Marijan Budimir

U obostrano lijepoj i zanimljivoj utakmici aktualni juniorski prvaci Hrvatske momčad Hajduka i Jadran Luka Ploče odigrali su neodlučeno 1:1. U prvom dijelu plavi sa ušća Neretve nadmoćniji ali na odmor se otišlo bez pogodaka. U drugom dijelu Pločane je u vodstvo u 53.minuti doveo Abel Kalfić koji se najbolje snašao u kaznenom prostoru gostiju i loptu pospremio u mrežu. U 85.minuti domaćin je mogao povećati vodstvo ali udarac Raguža zaustavio se na prečki. Samo tri minute kasnije gosti iz kaznenog udarca preko Capana postižu pogodak za neodlučan rezultat utakmice.
Slijedeću provjeru nogometaši Jadran LP imaju 7. (subota) i 8.(nedjelja) u Metkoviću na memorijalnom turniru “Ante Rebac”.