Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • VIDEO: 26. studenoga 1991. ustrojena 3. pločanska bojna – prisjetimo se
    • Kako je pedantni i disciplinirani Međimurac „ukrotio“ Neretvane i stvorio kušervu koja se plasirala na engleski dvor
    • Obiteljska božićna radionica za djecu i odrasle – izrada adventskog vijenca
    • Zdenko Mateljak predsjednik Županijske organizacije HSS-a Dubrovačko-neretvanske županije
    • UMA Metković, 8. kolo: Kolo zanimljivih i neizvjesnih susreta
    • Pretragom kuće u Pločama pronađena marihuana
    • Kapi kiše tijekom svete mise neće više vjernicima kapati na glavu
    • Otvara se klizalište u Pločama
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    PP Metković: Prijavljena za više kaznenih djela

    19.08.2021

    Dovršenim kriminalističkim istraživanjem policijskih službenika Policijske postaje Metković 25-godišnjakinja se sumnjiči za kazneno djelo pokušaja iznude na štetu 54-godišnjaka, za kazneno djelo nametljivog ponašanja na štetu 30-godišnjakinje i kaznena djela lažnog prijavljivanja na štetu tri osobe od kojih je jedna i spomenuta 30-godišnjakinja.

    Kriminalističkim istraživanjem je utvrđeno da je osumnjičena od početka do sredine svibnja ove godine s oštećenim 54-godišnjakom uspostavila komunikaciju kojom su međusobno razmjenjivali više poruka i fotografija eksplicitnog sadržaja, nakon čega je zatražila veći novčani iznos kako ne bi objavila međusobnu komunikaciju. Budući oštećeni nije pristao na iznudu, osumnjičena je sadržaj komunikacije uputila medijima, među ostalima i poslodavcu 54-godišnjaka što je za posljedicu imalo njegov prestanak radnog odnosa.

    Nadalje je utvrđeno kako je od lipnja do kolovoza ove godine putem lažnih profila društvenih mreža i lažnih adresa elektronske pošte ustrajno uspostavljala neželjene kontakte s 30-godišnjakinjom protiv koje je iznosila neistine. Također je utvrđeno da je  putem osobnih i lažnih e-mail adresa oštećenu lažno prijavljivala poslodavcu za ucjene, mobing i zlostavljanje drugih zaposlenika.

    Osim toga, 30-godišnjakinju i njenog supruga lažno je prijavila nadležnoj službi navodeći kako zapuštaju, zlostavljaju i iskazuju nasilje prema svojoj djeci što je rezultiralo hitnim postupanjem nadležnih institucija u toj obitelji.

    Naposljetku, 25-godišnjakinja se sumnjiči i za kazneno djelo lažnog prijavljivanja na štetu 35-godišnjaka kojeg je policiji lažno prijavila za ne postupanje po njenoj navodnoj službenoj prijavi kaznenog djela za kojeg je saznala iz medijskih objava.

    Osumnjičena 25-godišnjakinja je rano jutros uza kaznenu prijavu predana pritvorskom nadzorniku ove Policijske uprave.

    Policijska uprava dubrovačko-neretvanska

     

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    VIDEO: 26. studenoga 1991. ustrojena 3. pločanska bojna – prisjetimo se

    Kako je pedantni i disciplinirani Međimurac „ukrotio“ Neretvane i stvorio kušervu koja se plasirala na engleski dvor

    Obiteljska božićna radionica za djecu i odrasle – izrada adventskog vijenca

    Zdenko Mateljak predsjednik Županijske organizacije HSS-a Dubrovačko-neretvanske županije

    UMA Metković, 8. kolo: Kolo zanimljivih i neizvjesnih susreta

    kolovoz 2021
    P U S Č P S N
     1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031  
    « srp   ruj »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.