Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • IN MEMORIAM: NAPUSTIO NAS JE IVAN ČUPIĆ IVIĆ
    • OBITELJ AJDUK: Njihova priča snažno svjedoči o otvorenosti životu, vjeri i obiteljskom zajedništvu!
    • Hrvatska udruga prikupila novac za skupu operaciju mladića iz Afrike u Turskoj, sada može hodati
    • Koncert Crvene Jabuke na Adventu u Pločama!
    • Korčulanska policija oduzela vozilo ponavljaču najtežih prometnih prekršaja
    • Kažnjen s preko 2 tisuće eura- pronađena mu manja količina amfetamina, a ponuđeno testiranje na droge je odbio
    • Večeras na Adventu u Pločama ne propustite Fritulijadu! 
    • AMNL Superkup Grada Ploča: STABLINA IZ TREĆEG POKUŠAJA DO ZLATA
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    eTwinning projekti: Europska oznaka kvalitete učiteljici Ivani Bašić

    03.11.2021

    Učiteljica Osnovne škole Opuzen, Ivana Bašić dobila je prestižno priznanje za rad na eTwinning projektima. Riječ je o Europskoj oznaci za kvalitetu što potvrđuje da su njezini projekti prepoznati na najvišoj europskoj razini.

    Europsku oznaku kvalitete dodjeljuje Središnja služba za podršku (CSS) učiteljima za rad na projektu,

    koji je predložen za Europsku oznaku kvalitete od barem jedne Nacionalne službe za podršku, nakon provedenog postupka odabira. Svaka nacionalna služba za podršku predlaže tri projekta nagrađena Nacionalnom oznakom kvalitete na osnovu zbroja bodova dobivenih za kvalitetu projekta.

    Također na projektu trebaju raditi barem dva partnera, koji su već primili Nacionalnu oznaku kvalitete za svoje projekte. Europska oznaka kvalitete dodjeljuje se samo jednom godišnje i njena dodjela objavljuje se na eTwinning portalu.

    Učiteljica Ivana Bašić je sa svojim učenicima provodila eTwinning projekte u prošloj školskoj godini. To su projekti: Ljepote moje domovne, Ljubav nas veže i spaja, Ljepota različitosti 2. Projekti Ljepote moje domovine i Ljubav nas veže i spaja njezino su autorsko djelo u suradnji sa Lidijom Hatadi iz OŠ Dubrava.

    ​Podsjetimo, učiteljica Ivana Bašić dobila je i prestižnu nagradu “Global Teacher Award”, koja se dodjeljuje učiteljima i nastavnicima koji daju poseban doprinos svojoj profesiji, a ustanovio ju je Alert Knowledge Services (AKS) iz Indije s ciljem izgradnje boljeg društva kroz obrazovanje. Za nagradu se inače natječu prosvjetni radnici iz 70 država, a bira se sto najboljih.

    Inače, učiteljica Bašić provodi projektnu i terensku nastava kojom se djeca upoznaju sa različitim životnim situacijama. U radu često koristi video konferencijsku vezu povezujući se da drugim školama ovisno koja se tema obrađuje.

    Stanislav Soldo/Dubrovački vjesnik

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    IN MEMORIAM: NAPUSTIO NAS JE IVAN ČUPIĆ IVIĆ

    OBITELJ AJDUK: Njihova priča snažno svjedoči o otvorenosti životu, vjeri i obiteljskom zajedništvu!

    Hrvatska udruga prikupila novac za skupu operaciju mladića iz Afrike u Turskoj, sada može hodati

    Koncert Crvene Jabuke na Adventu u Pločama!

    Korčulanska policija oduzela vozilo ponavljaču najtežih prometnih prekršaja

    studeni 2021
    P U S Č P S N
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930  
    « lis   pro »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.