Pločani pobjedom proljeće čekaju na prvom mjestu – fotogalerija

0

JADRAN LP    7

KAMEN           0

Jadran LP –  Kamen 7:0 (4:0)

Ploče – Gradski stadion Jadranovo. Gledatelja – 100.Sudac: Zvonimir Sinovčić(Novigrad). Pomoćnici: Agičić i Mijić.

Strijelci: 1:0 –  I.Marić (16), 2:0 – Mark. Musulin (19), 3:0 – Primorac (27), 4:0 – Mark. Musulin (42), 5:0 – Raguž (60), 6:0 – Mark. Musulin(72), 7:0 – Dulaj (79)
Jadran LP: Vukanović, I.Marić,5 (od 58.Krešić), Krstičević, Raič, M. Marić (od 46.Dulaj), Kalfić (od 46.Raguž), Primorac (od 46.Domić), Mart. Musulin, Kordić, Romić (od 58.Theodosiou), Mark. Musulin. Trener – Marin Oršulić

Kamen: Jović (od 84.Vrljičak), M. Kujundžić, Kilić, Čelić, Bilić, Žužul, Pirić(od 65.Kraljević), B. Kujundžić, Dumančić, Mikulić, Olujić. Trener – Ante Jonjić

IGRAČ UTAKMICE: Marko Musulin
Plavi sa ušća Neretve u svim elementima nogometne igre, čvrsti u obrani, odlučni u napadu te neumoljivi u pogodcima, nadigrali su, deklasirali slabe i anemične goste iz Ivanbegovine. Ovom pobjedom kolo prije kraja jesenskog dijela prvenstva plavi su pratiocima na tablici pobjegli na velikih 7 bodova, a ujedno se i oprostili od vjernih gledatelja do proljeća. Seriju pogodaka otvorio je Ivan Marić gdje se najbolje snašao u kaznenom prostoru. Na ubačenu loptu od Marka Musulina skače te glavom posprema iza nemoćnog gostujućeg vratara. Samo tri minuta kasnije Pločani vode sa 2:0 a strijelac je Marko Musulin ujedno i najbolji pojedinac susreta koji se još dva puta u 42. minuti i 72. upisao u strijelce. U 27. minuti Dino Primorac sa nekih 20 metara upućuje topovski udarac neobranjivo za gostujućeg vratara, lopta mu prolazi kroz ruke i noge te put nalazi u mreži. U drugom dijelu Pločani ne posustaju redaju se prilike, pogađaju gredu, te tri puta stativu a igrači Kamena se brane. Da su Jadranaši bili precizniji mogli su goste ispratiti sa dvoznamenkastim rezultatom. Nova kazna za goste stiže u 60. minuti a strijelac je Antonio Raguž. Konačnih 7:0 lijepim pogotkom zaključuje Ivan Dulaj u 79. minuti. Tijekom susreta samo su jedan udarac nogometaši Kamena uputili u okvir vrata i to u 75.minuti tako da je mladi 17-godišnji domaći vratar Mario Vukanović kojem je trener dao povjerenje  mirno pratio tijek zbivanja svih 90.minuta..

Piše: Branko Kulidžan