Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Župan Blaž Pezo uputio čestitke roditeljima prvih beba rođenih u Dubrovačko-neretvanskoj županiji u 2026. godini
    • ŽELJKO I VIDA PLANINIĆ: 53 godine prošlo je kao da udariš dlanom o dlan!
    • Gabela je bila prva neretvanska luka. Preko nje su trgovali Dubrovačka Republika, Venecija…
    • Ivan Marević: Advent je postao dio identiteta grada u prosincu. Karla Šestan: Ploče su mali grad s velikim srcem.
    • Sretna nova godina!
    • Opuzen i Metković u počecima parabrodskog turizma u Dalmaciji. Pročitajte kraljeve dojmove!
    • ODRŽAN TURNIR U ČAST: Prije 6 godina napustio nas je Ani
    • „OKIĆENA“ RIJEKA  MATICA !
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    Obilježavanje Međunarodnog dana osoba s invaliditetom

    01.12.2021

    Povodom obilježavanja Međunarodnog dana osoba s invaliditetom, Upravni odjel za zdravstvo, obitelj i branitelje Dubrovačko-neretvanske županije organizira u petak, 3. prosinca 2021. u 11 sati u hotelu Lero u Dubrovniku tradicionalno druženje na kojem će biti predstavljen Vodič za osobe s invaliditetom kroz Dubrovačko-neretvansku županiju.

    Nakon što su Ujedinjeni narodi 3. prosinca proglasili Međunarodnim danom osoba s invaliditetom sve zemlje članice obilježavaju taj datum aktivnostima s ciljem postizanja jednakosti u ostvarivanju ljudskih prava i sudjelovanju osoba s invaliditetom u društvu.

    Uz razgovor sa savjetnicom župana Dubrovačko-neretvanske županije Žaklinom Marević, tiskano i elektronsko izdanje Vodiča predstavit će zamjenica pročelnice županijskog Upravnog odjela za zdravstvo, obitelj i branitelje Nina Skurić, predstavnici Centra za socijalnu skrb će govoriti o pravima osoba s invaliditetom u sustavu socijalne skrbi, dok će Antonija Odak iz Regionalne razvojne agencije DUNEA održati predavanje na temu „Promicanje jednakih mogućnosti kroz EU fondove“.

     

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Župan Blaž Pezo uputio čestitke roditeljima prvih beba rođenih u Dubrovačko-neretvanskoj županiji u 2026. godini

    ŽELJKO I VIDA PLANINIĆ: 53 godine prošlo je kao da udariš dlanom o dlan!

    Gabela je bila prva neretvanska luka. Preko nje su trgovali Dubrovačka Republika, Venecija…

    Ivan Marević: Advent je postao dio identiteta grada u prosincu. Karla Šestan: Ploče su mali grad s velikim srcem.

    Sretna nova godina!

    prosinac 2021
    P U S Č P S N
     12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    « stu   sij »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    Copyright © 2015-2026 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.