Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • NERETVA: Istra je favorit, domaćini se nadaju iznenađennju
    • Pristupnim cestama Pelješkom mostu vozio čak 100 km/h brže od dozvoljenog, ali to nije sve
    • Metkovska policija kvalitetnim operativnim radom razotkrila dvije osobe koje su se bavile preprodajom kokaina, metamfetamina i marihuane
    • 1. HRL (Ž), 1. kolo NASLOV: DALMATINKA – KOKA 30:25 (13:8)
    • Na Trovru održana sveta misa za Stipu, Sinišu i Joška
    • Gradonačelnik Marević: “Zelena tabla” je događaj koji je zauvijek obilježio povijest Ploča, Neretve i cijele Hrvatske
    • Turnir za mlade rukometašice Zelena tabla – Mala bara: Metković uvjerljivo do zlata
    • JADRAN LP: Nagrađeni za odlučnost, borbenost i ustrajnost
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    U ROGOTINU OBAVLJENO UČLANJENJE U HAJDUK – foto – video

    12.03.2016

    Ispred Doma kulture u Rogotinu u subotu poslije podne, u organizaciji Društva prijatelja Hajduka Ploče i Torcide, provedena je akcija učlanjenja u Hajduk.

    haj 2 haj 3 haj 5 haj1

    haj 6haj 7haj 8Do sada je ova akcija provedena u Pločama, Peračkom Blatu, Baćini i Stablini i do sada se u splitski klub učlanilo preko 300 navijača, a na području Hrvatske uskoro će biti 30 tisuća članova. Odaziv u Rogotinu bio je dobar, a očekuje se da će takav biti i u drugim gradskim naseljima, gdje će se također obavljati učlanjivanje.


    U Amsterdamu: Ajax – Hajduk 0:1
    Možete prokrstariti užim i širim središtem drevnog Amsterdama, možete se diviti veličanstvenim djelima Rembrandta, Vermeera ili Van Gogha u tamošnjim muzejima, velebnim spomenicima, beskrajno šetati uz kanale, upoznavati opjevanu Crvenu četvrt, uživati u pivu i mnogim drugim zanimljivostima koje nudi taj grad, ali, barem sa stanovišta nogometnih zaljubljenika, gotovo je nestvarno da nigdje ne možete naići na bilo kakav trag koji će vam reći da u tom gradu „stanuje“ jedan od najboljih klubova u povijesti nogometa- Ajax. Nigdje plakata, brošure, grafita.., bilo čega što će vas podsjetiti na Johana Cruyffa, Johana Neeskensa, Ruuda Crola, Denisa Bergampa, Patrica Kluiverta… Uopće, nigdje nikakvoga podsjetnika na nogomet, sport koji Nizozemci, kao i mi, obožavaju.
    Sve dok vas put ne nanese u jedan kafić, znate već kakav, nema ih puno, i ne odete u WC. I dok se olakšavate, osjećate se kao doma. Za to su se pobrinuli neki dečki prije, dobro je to, domaća atmosfera uvijek godi, čak i kad ste u tuđini kao turist.

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    NERETVA: Istra je favorit, domaćini se nadaju iznenađennju

    Pristupnim cestama Pelješkom mostu vozio čak 100 km/h brže od dozvoljenog, ali to nije sve

    Metkovska policija kvalitetnim operativnim radom razotkrila dvije osobe koje su se bavile preprodajom kokaina, metamfetamina i marihuane

    1. HRL (Ž), 1. kolo NASLOV: DALMATINKA – KOKA 30:25 (13:8)

    Na Trovru održana sveta misa za Stipu, Sinišu i Joška

    ožujak 2016
    P U S Č P S N
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031  
    « velj   tra »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.