Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • TROSTRUKI TATA DENIS DILBEROVIĆ: LEILA I JA SMO PRESRETNI, DOPAMIN NE POPUŠTA. KAAN, SARAH I DALIA TRAŽE PUNU PAŽNJU, ALI JA SAM NAVIKAO NA VOJNIČKI DRIL
    • ČUDO U ZAGORI; BRANITELJ PORAZIO KONTROVERZNOG PODUZETNIKA, POLICIJU I GRAD U 36 SPOROVA!
    • KAZNENO PRIJAVLJENI ZBOG UGROŽAVANJA OKOLIŠA OTPADOM
    • POLICIJSKI SLUŽBENIK ZBOG TEŽE POVREDE SLUŽBENE DUŽNOSTI UDALJEN IZ SLUŽBE
    • VELIKA POLICIJSKA AKCIJA U MAKARSKOJ; OTKRILI STOTINE KOMADA ORUŽJA I STRELJIVA! UHIĆEN MUŠKARAC (43)
    • UMA Metković, 13. kolo: PRVI PORAZ LIDERA IZ VIDA
    • MALIM TRGOVCIMA UKIDA SE ZABRANA RADA NEDJELJOM?
    • ĐANI BARBIR IMA NOVI IMIDŽ, FNC-OV PRVAK U SREDNJOJ KATEGORIJI NAJAVIO SKORAŠNJI POVRATAK
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    Mišo Krstičević pozvao nadležne institucije da ispitaju gospodarenje RPP-om

    21.03.2016

    Predsjednik SDP-a Ploča Mišo Krstičević  prozvao je ponovno gradonačelnika Ploča Krešimira Vejića i direktora Radio postaje Ploče Jasena Brajlovića, te je pozvao nadležne institucije da preispitaju gospodarenje RPP-om, zbog, kako je istaknuo, nepravilnostima u vođenju RPP-a i indicija o kaznenom djelu.

    „Prošlo je više od deset dana otkada smo detektirali i obavijestili, kako javnost, tako i gradonačelnika Vejića o nepravilnostima u vođenju Radio postaje Ploče. Štoviše, obzirom da postoje vrlo izgledne indicije da se radi o kaznenom djelu, ova „šutnja“ direktora Brajlovića i njegovog direktno nadređenog  gradonačelnika Vejića potvrđuje da je velika vjerojatnost da su navedene indicije istinite.

    Da ponovim, nismo dobili odgovor od gospodina Brajlovića je li svjesno ili nesvjesno oštetio imovinu građana Ploča. Ako je bilo određenih pritisaka od nadređenih osoba neka ih javno iznese, a ako nije ponovno tražimo od gradonačelnika Vejića da smjeni gospodina Brajlovića jer u tom slučaju nije dorastao dužnosti koju sada obavlja.

    Već više od deset dana izostala je bilo kakva reakcija Vejića na možebitno kazneno djelo, stoga javno pozivam nadležne institucije da preispitaju gospodarenje Radio postajom Ploče obzirom da Vejić koji ima dužnost kontrole gradskih ustanova tu istu funkciju ne obavlja, a u ovom slučaju očito ne želi obaviti iz razloga koji su njemu poznati, a koje mi za sada možemo samo nagađati“, rekao je Krstičević.

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    TROSTRUKI TATA DENIS DILBEROVIĆ: LEILA I JA SMO PRESRETNI, DOPAMIN NE POPUŠTA. KAAN, SARAH I DALIA TRAŽE PUNU PAŽNJU, ALI JA SAM NAVIKAO NA VOJNIČKI DRIL

    ČUDO U ZAGORI; BRANITELJ PORAZIO KONTROVERZNOG PODUZETNIKA, POLICIJU I GRAD U 36 SPOROVA!

    KAZNENO PRIJAVLJENI ZBOG UGROŽAVANJA OKOLIŠA OTPADOM

    POLICIJSKI SLUŽBENIK ZBOG TEŽE POVREDE SLUŽBENE DUŽNOSTI UDALJEN IZ SLUŽBE

    VELIKA POLICIJSKA AKCIJA U MAKARSKOJ; OTKRILI STOTINE KOMADA ORUŽJA I STRELJIVA! UHIĆEN MUŠKARAC (43)

    ožujak 2016
    P U S Č P S N
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031  
    « velj   tra »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    Copyright © 2015-2026 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.