Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Otvoreno pismo o arheološkim nalazištima u Istočnoj Plini
    • IZVOR PLOČE: Priopćenje građanima grada Ploča i okolice, mještanima Desana i općine Gradac
    • Preminula Milka Šunjić ud. Zdravke
    • Treća večer manifestacije „Pjesnici pod zvijezdama”
    • U proteklom tjednu droga pronađena kod 15 osoba
    • DUŠKO MILANOVIĆ: Časnik bez časničkog čina, dragovoljac bez dragovoljačkog staža. Ispunjen ponosom i gorčinom.
    • Majka osamnaestero djece svjedočila na ljetnom oratoriju na Šipanu
    • Ženska snaga na devetom Festivalu soli
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    POGODAK MARKA MUSULINA ZA POBJEDU JADRANA LP

    24.03.2017

    JADRAN LP   1   –     ZMAJ(M)   0

    U tvrdoj prvenstvenoj utakmici lijepo vrijeme i idealan teren dali su naslutiti da ćemo prisustvovati dobroj utakmici. Počelo je sa ispitivanjem snaga sa obe strane i igra se svodila od jednog do drugog kaznenog prostora, ipak prvu priliku imaju gosti u 8.minuti kada Jaganjac nabačenu loptu udara glavom i pogađa vanjski dio vratnice. Nakon toga domaći napadač Abel Kalfić u 28. i 31. minuti našao se u dvije izgledne prilike gdje je gostujući vratar u oba slučaja bio spretniji. Gosti uzvraćaju i u jednoj naizgled obečavajućoj situaciji u 39.minuti Vinko Petković se nije najbolje snašao i lopta je bila plijen sigurnog Josipa Ljubičića te se na odmor otišlo netaknutih mreža.

    U nastavku Zmaj ima inicijativu ali domaća momčad otklanja opasnost od svoga gola, da bi preko raspoloženog za igru Kalfića došli u idealnu priliku za vodstvo u 61.minuti ali njegov šut sa strane otišao je pored vrata. Redali su se još promašaji Barbira, Petrovića, Paponje ali sve bez promjene rezultata. Tada Goran Proleta trener Pločana uvodi svježe snage i mladom Marku Musulinu dovoljne su bile 4.minute u igri da postigne rijetko viđen pogodak iskosa i domaćim nogometašima donese veliku radost. Poslije primljenog pogodka do kraja utakmice gosti pokušavaju jalovim napadima preko Rašića u 77. a Antunovića u 87. minuti pokušavaju okrenuti rezultat bez uspjeha. Zanimljivo da je igrač gostiju Antonio Šerer u igru ušao u 67.minuti a već pod tuš se išao hladiti u 85.minuti zbog vrijeđanja Ante Žilič a glavnog suca ovog susreta koji mu bez razmišljanja pokazao direktan crveni karton i put u svlačionicu. Jadranu tri vrijedna boda a gostima ostaju brige jer su prikovani za dno tablice.

     

    PLOČE Gradski stadion Jadranovo. Gledatelja:200

    Sudac::Ante Žilić(Škabrlja).Pomoćnici: I.Čačić i N.Šimunac

    STRIJELAC: 1:0 – Marko Musulin(64)

    JADRAN LP: Ljubičić, Petrović, Kraljević, Barbir(od 67.Turudić), Raič, Primorac, Paponja, A.Musulin, Marinović(od 60. Marko Musulin), Kalfić(od 82.Družijanić), Pijević. Trener: Goran Prolata

    ZMAJ(M): Hodžić, Jurčević, Lozina(od 74.Selak), Mić, Gafurović, Rašić(od 84. Herceg ), Antunović, Gojak, Radalj(od 67. Šerer), Petković, Jaganjac. Trener Armando Marenzi.

    CRVENI KARTON: Antonio Šerer(85)

    IGRAČ UTAKMICE: Ante Kraljević

    Pripremio: Sagomago

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Otvoreno pismo o arheološkim nalazištima u Istočnoj Plini

    IZVOR PLOČE: Priopćenje građanima grada Ploča i okolice, mještanima Desana i općine Gradac

    Preminula Milka Šunjić ud. Zdravke

    Treća večer manifestacije „Pjesnici pod zvijezdama”

    U proteklom tjednu droga pronađena kod 15 osoba

    ožujak 2017
    P U S Č P S N
     12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    « velj   tra »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.