Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Rogotinka Ana i Kominjanin Marko u crkvi sv. Ante krstili malog Pavu!
    • 1. HRL (Ž), 12. kolo DALMATINKA – ZRINSKI 28:23 (12:9)
    • Naš pjevač otkrio ‘tajnu‘: ‘Evo u koja tri restorana u Dalmaciji jedino stajem kad sam na putu od Zagreba prema jugu!‘
    • U obračunu Torcide i Delija privedene 93 osobe, BiH mediji objavili da ima ozlijeđenih iz Splita, Trogira, Ploča…
    • Tragedija u dolini Neretve: automobil sletio s magistrale i upao u kanal, poginula muška osoba
    • JOŠKO DAMIĆ novi stari predsjednik Zajednice utemeljitelja HDZ-a DNŽ
    • Osma uzastopna pobjeda mladih RK Dalmatinka!
    • AMNL Grada Ploča, 11. kolo: COLUMBIA UVJERLJIVA U DERBIJU
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    UKLANJANJE VOZILA S JAVNE POVRŠINE

    17.07.2017

    Započelo je uklanjanje vozila koja se, zbog dotrajalosti, oštećenje u sudaru, neregistracije, neispravnosti ili sličnih razloga, duže vremena nalaze na javnoj površini u vlasništvu Grada Ploča. Komunalno redarstvo Grada Ploča na vozila je postavilo upozorenja s rokovima do kojih trebaju biti uklonjena, s tim da ne smiju biti prebačena na drugu javnu gradsku površinu. Ako vlasniik vozila ne postupi po nalogu komunalnog redara, vozilo će biti uklonjeno putem treće osobe na njegov trošak.

    Priisilno uklonjeno vozilo odvest će se na odgovarajuće odlagalište o čemu je komunalni redar dužan obavijestiti vlasnika. Ukoliko vlasnik ne preuzme vozilo u roku od osam dana od primitka obavijesti i ne podmiri troškove uklanjanja i čuvanja (skladištenja), vozilo će biti prodano na javnoj dražbi. Ako vlasnik u otvorenom roku sam ne ukloni vozilo s javne površine, protiv njega će se pokrenuti i prekršajni postupak sukladno Odluci o komunalnom redu.

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Rogotinka Ana i Kominjanin Marko u crkvi sv. Ante krstili malog Pavu!

    1. HRL (Ž), 12. kolo DALMATINKA – ZRINSKI 28:23 (12:9)

    Naš pjevač otkrio ‘tajnu‘: ‘Evo u koja tri restorana u Dalmaciji jedino stajem kad sam na putu od Zagreba prema jugu!‘

    U obračunu Torcide i Delija privedene 93 osobe, BiH mediji objavili da ima ozlijeđenih iz Splita, Trogira, Ploča…

    Tragedija u dolini Neretve: automobil sletio s magistrale i upao u kanal, poginula muška osoba

    srpanj 2017
    P U S Č P S N
     12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31  
    « lip   kol »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    Copyright © 2015-2026 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.