U crkvi Kraljice neba i zemlje u Pločama održana je sveta misa za četvoricu hrvatskih branitelja, koji su poginuli na južnome bojištu 12. kolovoza 1995. godine, Albina, Ostija, Ivicu Petrovića, Stipu Štrbića i Sinišu Musulina. Misu je predvodio župnik iz Ploča don Ante Antunović, koji je u nadahnutoj propovijedi, između ostaloga, istaknuo kako su Albin, Ivica, Stipe i Siniša poginuli za svoj narod i kako njihova žrtva za Domovinu ne smije biti zaboravljena.
NAJNOVIJE
- IVAN TOMAS: LJUBAV PREMA HRVATSKOJ NE POZNAJE GRANICE NI KILOMETRE!
- Dubrovačko-neretvanska policija zaprima sve veći broj prijava prevarenih građana – evo na što paziti
- Kvalifikacije za 3 NL-jug, uzvratna utakmica: KONAVLJANIN – ABECEDA SPORTA 5:0
- POTPISAN UGOVOR O DODJELI BESPOVRATNIH SREDSTAVA ZA PROJEKT „U RADOSNOM ZAJEDNIŠTVU
- EUROPSKI DANI ARHEOLOGIJE 2026. 12- 14. lipnja 2026: 30 godina od otkrića Augusteuma u Naroni (1995. – 1996.)
- Od uspomene do odgovornosti: započinje nagradni natječaj „Budi oko šume”
- Od Cannesa do Lopuda: filmski virtuozi stižu na Ponta Lopud Film Festival
- Prodaje se 790.000 kvadrata uz more blizu Pelješkog mosta – cijena je pravo iznenađenje…


