Obilježavajući još jednu tužnu godišnjicu pogibije hrvatskih vitezova iz Ploča i Rogotina, Albina Ostija, Ivice Petrovića, Stipe Štrbića i Siniše Musulina, predstavnici državne vlasti, Dubrovačko – neretvanske županije, Grada Ploča, braniteljskih udruga s područja Ploča, te članovi obitelji poginulih hrvatskih branitelja, položili su vijence i zapalili svijeće ispred spomenika poginulim braniteljima na Osojniku. Blagoslovnu molitvu predvodio je pločanski župnik don Ante Antunović.
NAJNOVIJE
- Prodaje se 790.000 kvadrata uz more blizu Pelješkog mosta – cijena je pravo iznenađenje…
- PRIJE 50 GODINA: ONI SU BILI PRVACI HRVATSKE!
- Je li ovo najpoželjnija načelnička ‘stolica‘ u Dalmaciji? Čak 9 kandidata – dolaze i iz drugih gradova
- JADRAN LP: NE MISLE PLESATI SAMO JEDNO LJETO
- Dubrovačka prometna policije i ove je godine nagradila najuzornije vozače u prometu
- ZAVRŠNI IZLET PROJEKTA „RADOST ZAJEDNIŠTVA 3“
- Veliko srce i nestvaran karakter: Nika zasjala na svjetskoj sceni unatoč valovima i bolesti
- Petaši iz Opuzena obilježili Europski dan pomorstva u Malostonskom zaljevu





