Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Objavljen novi natječaj za provedbu intervencije 76.01. Osiguranje poljoprivredne proizvodnje
    • JADRAN LP: Radi se žestoko, četiri vratara u konkurenciji
    • 𝗡𝗘 𝗣𝗥𝗢𝗣𝗨𝗦𝗧𝗜𝗧𝗘 𝗞𝗢𝗡𝗖𝗘𝗥𝗧 𝗠𝗔𝗧𝗜𝗝𝗘 𝗖𝗩𝗘𝗞𝗔 & 𝗧𝗛𝗘 𝗙𝗨𝗡𝗞𝗘𝗡𝗦𝗧𝗘𝗜𝗡𝗦 𝗦𝗨𝗧𝗥𝗔 𝗨 𝗣𝗟𝗢𝗖̌𝗔𝗠𝗔!
    • Recidivistu prometnih prekršaja oduzeto vozilo i određen zatvor
    • Malonogometna reprezentacija MUP-a osvojila zlato na Svjetskim policijskim i vatrogasnim igrama u SAD-u – trojica igrača su iz Policijske uprave dubrovačko-neretvanske
    • Obavijest maslinarima: Primjena metoda masovnog ulova
    • Klapa Iskon dolazi u Opuzen! Ne propustite glazbeni spektakl na Trgu Kralja Tomislava!
    • Mandarine spašene u zadnji čas? Poljoprivrednici iz Neretve izborili moćno sredstvo za zaštitu agruma
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    “PLANINARI” NAJBOLJI U SEDMOM DELTA KVIZU!

    04.03.2018TincekTincek

    U sedmom ovogodišnjem izdanju Delta kviza svoju prvu pobjedu je upisala ekipa Planinari (Zoran Azinović, Matea Pirjevac, Ivan Žderić, Ivan Ereš i Davor Maršić), koji su upisali čak 122 boda, te osvojili prvu nagradu u obliku poklon paketa od Prirodna Kozmetika Apifloris i turu pića u motelu Delta.

    Drugo mjesto su upisali Barbari 7 sa 108 bodova, te im je pripao poklon bon 100 kuna u pločanskoj piceriji Oliva i tura pića u motelu Delta. Jurica Pavlović pravi profil je za treće mjesto (sa 101 bodom) dobio paket od pet ulatnica od metkovskog kina Pobjeda, dok su četvrtioplasiranoj ekipi Wolfs school i petoplasiranoj Nisam školovala pripale nagrade od opuzenske gradske knjižnice.

    SEDMO_KOLO

    U kategoriji “lakiluzer”, tura pića za 22. mjesto je pripala ekipi Podmladak. U vizualama se tražio ruski diplomat Lavrov, grad Cavtat, simbol Deezera,te film Underground. U ABC pitalicama se tražila klapa u čijem se spotu pojavljuje chef Ivan Pažanin, na kojem je instrumentu diplomirao Arsen Dedić, prvi američki rock glazbenik koji je održao europsku turneju, te od čega je nastradao jedan slon u berlonskom ZOO.

    U otvorenim pitanjima kvizaši su trebali znati tko je bio lovac u najgledanijoj Potjeri na YT, koja folk izvođačica u originalu pjeva pjesmu s kojom su Pločani Leona i Stipe nastupili na TV showu “Nikad nije kasno”, te kome je “vinograd” omiljeni grad. Glazbeni mix su činili Đuka Čaić, Tomislav Ivčić, Matko Jelavić, Nazareth, Arch Enemy, Punkt, Rivers i mnogi drugi. Slijedeći osmi kviz igra se u subotu 10. ožujka s početkom u 20 sati.

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Objavljen novi natječaj za provedbu intervencije 76.01. Osiguranje poljoprivredne proizvodnje

    Autor: PORTAL ROGOTIN18.07.2025

    JADRAN LP: Radi se žestoko, četiri vratara u konkurenciji

    Autor: Jurica Vukojević18.07.2025

    𝗡𝗘 𝗣𝗥𝗢𝗣𝗨𝗦𝗧𝗜𝗧𝗘 𝗞𝗢𝗡𝗖𝗘𝗥𝗧 𝗠𝗔𝗧𝗜𝗝𝗘 𝗖𝗩𝗘𝗞𝗔 & 𝗧𝗛𝗘 𝗙𝗨𝗡𝗞𝗘𝗡𝗦𝗧𝗘𝗜𝗡𝗦 𝗦𝗨𝗧𝗥𝗔 𝗨 𝗣𝗟𝗢𝗖̌𝗔𝗠𝗔!

    Autor: PORTAL ROGOTIN18.07.2025

    Recidivistu prometnih prekršaja oduzeto vozilo i određen zatvor

    Autor: PORTAL ROGOTIN18.07.2025

    Malonogometna reprezentacija MUP-a osvojila zlato na Svjetskim policijskim i vatrogasnim igrama u SAD-u – trojica igrača su iz Policijske uprave dubrovačko-neretvanske

    Autor: PORTAL ROGOTIN18.07.2025
    ožujak 2018
    P U S Č P S N
     1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031  
    « velj   tra »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.