U proteklom tjednu na području Policijske uprave dubrovačko-neretvanske zabilježeno je 10 prometnih nesreća, od kojih 4 s ozlijeđenim osobama u kojima je jedna osoba teže, a četiri su lakše ozlijeđene, dok je s materijalnom štetom zabilježeno šest prometnih nesreća.
Provodeći mjere kontrole prometa policijski službenici su protiv počinitelja prometnih prekršaja poduzeli 384 represivne mjere od kojih izdvajamo 100 mjera poduzetih zbog prekoračenja brzine, 15 mjera poduzetih zbog nepropisnog pretjecanja, 35 mjera poduzetih zbog nepropisnog zaustavljanja i parkiranja, 62 prekršaja zbog ne korištenja sigurnosnog pojasa i 13 mjera poduzetih prema vozačima koji su vozilom upravljali pod utjecajem alkohola.
NAJNOVIJE
- Otvoreno 70 natječaja za nova radna mjesta u Dolini Neretve
- Pučko otvoreno učilište: Javni poziv umjetnicima
- STIPE GUJINOVIĆ: Nisam ni ja očekivao da ću dogurati do ovoga broja, ali ni tu nije kraj!
- ADNA BAKIJA: Stvarati spomenike dok istovremeno u sebi nosim još jedan mali, novi, život za mene je duboko emotivno iskustvo!
- ZORAN LONČAR večeras u Milijunašu
- Pogledajte ‘beštiju‘ koju je ulovio ribar Dragan Marković u akvatoriju otoka Šipan
- BRAVO! Zoran Šarić – policijski službenik PGP Gruda najbolji je hrvatski policijski službenik u skijanju
- Dan ružičastih majica: Policija edukacijama diljem Hrvatske poručuje – nasilje nije rješenje!
