Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Mještani Staševice predvođeni fra Stipom Bešlićem u nemogućim uvjetima obnovili tri crkve
    • SuperSport 2 NL, 11. kolo: JADRAN LP – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 3:0 Fotogalerija by Jurica Vukojević
    • Uoči Dušnog dana i blagdana Svih svetih načelnik Pavličević položio vijenac i zapalio svijeću za sve poginule branitelje i civile u Domovinskom ratu
    • JADRAN LP: Ozbiljno i odlučno od početka, gledaju samo sebe
    • NERETVA: Iako oslabljeni s optimizmom na Stanove
    • SRCE GRACA: ZAVIČAJNA ZBIRKA KOJA ČUVA MEMORIJU MJESTA 
    • OŠ Opuzen i ove godine sudjeluje u nacionalnoj kampanji „Mama, budi zdrava“
    • 5. Mini kup regata VSD-a u Splitu
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    DODIJELJENE NAGRADE POBJEDNICIMA NATJEČAJA ”HRVATSKA KAKVU ŽELIMO”!

    20.04.2018

    U Dubrovniku je jučer održana svečana dodjela nagrada Nagradnog natječaja za dječje literarne i likovne radove ”Hrvatska kakvu želimo”, koju je u sklopu procesa izrade Nacionalne strategije Republike Hrvatske do 2030. godine provelo Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije, a u suradnji Ministarstvom znanosti i obrazovanja, Agencijom za odgoj i obrazovanje i DUNEA-om kao Regionalnim koordinatorom. Natječaj je bio namijenjen osnovnoškolcima, a DUNEA kao Regionalni koordinator je natjecanje na regionalnoj razini organizirala zajedno sa Dubrovačko-neretvanskom županijom.

    Na natjecanju su sudjelovala djeca iz osnovnih škola diljem županije, od . do VIII. razreda u kategorijama likovnih i literarnih radova, a ukupno se s područja županije prijavilo 19 škola, od čega njih 17 je sudjelovalo i dostavilo ukupno 98 radova – 38 literarnih i 60 likovnih. Svi školarci koji su osvojili prva tri mjesta u natjecanju dobili su nagrade; oni koji su osvojili treće mjesto na natječaju ”Hrvatska kakvu želimo” dobili su dronove, za drugo mjesto fotoaparate, a za prvo tablete. Među nagrađenima su učenik OŠ Ivo Dugandžić Mišić Komin Matija Glučina i učenik OŠ fra Ante Gnječ iz Staševice Emil Fak, javlja Radio Ploče.

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Mještani Staševice predvođeni fra Stipom Bešlićem u nemogućim uvjetima obnovili tri crkve

    SuperSport 2 NL, 11. kolo: JADRAN LP – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 3:0 Fotogalerija by Jurica Vukojević

    Uoči Dušnog dana i blagdana Svih svetih načelnik Pavličević položio vijenac i zapalio svijeću za sve poginule branitelje i civile u Domovinskom ratu

    JADRAN LP: Ozbiljno i odlučno od početka, gledaju samo sebe

    NERETVA: Iako oslabljeni s optimizmom na Stanove

    travanj 2018
    P U S Č P S N
     1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30  
    « ožu   svi »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.