Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Metkovska policija za ponavljača najtežih prometnih prekršaja predložila kaznu zatvora u trajanju od 60 dana
    • Besplatno predavanje u Poduzetničkom inkubatoru Ploče: Izmjene zakona o fiskalizaciji
    • Ne pokušavajte prijeći granicu prije nego pročitate ovo: BiH vam može zabraniti povratak u Hrvatsku – evo zašto!
    • UMA Metković, 7. kolo: VIDU I JERKOVCU SUSJEDSKI DERBIJI
    • Održana radionica „Promicanje maritimne kulturne baštine grada Ploča” u Udruzi Radost
    • 1. ŽNL Dubrovačko-neretvanska, 8. kolo GUSAR – OREBIĆ 2:0
    • 2. HNLŽ, Skupina A, 10. kolo NAJEFIKASNIJE KOLO UZ SVE POBJEDE DOMAĆINA 
    • 2. HMNL-jug, 4. kolo BAČVICAMA VRH, PORTO DO PRVOG BODA
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    OBJAVLJENI REZULTATI INSPEKCIJE U METKOVIĆU: Nije na vrijeme prepoznata bolest!

    27.12.2018

    Ministarstvo zdravstva oglasilo se o rezultatima inspekcijskog nadzora u tragičnom slučaju preminulog dječaka, čije rezultate je analiziralo stručno povjerenstvo koje je imenovalo Ministarstvo.

    Evo što je zaključilo Stručno povjerenstvo u svezi zbrinjavanja malodobnog Gabrijela Bijelića koji je 11. prosinca preminuo u KBC-u Split, piše Slobodna Dalmacija.

    ‘Sumirajući sve iskaze zdravstvenih radnika koji su sudjelovali u medicinskom zbrinjavanju mldb. G.B. te analizirajući priloženu medicinsku dokumentaciju i obdukcijski nalaz Povjerenstvo zaključuje da kod mldb. G. B. nije na vrijeme prepoznata bolest kao niti težina njezine kliničke slike.
    Povjerenstvo također zaključuje da su 10.12.2018. godine nakon prepoznavanja kliničkog sindroma i životne ugroženosti bolesnika učinjeni propusti tijekom inicijalnog zbrinjavanja, volumske resuscitacije, primjene oksigenoterapije kao i pripreme bolesnika za transport i provođenja istog u Klinički bolnički centar Split. „

    Zaključak Stručnog povjerenstva i prikupljenu dokumentaciju Ministarstvo zdravstva će proslijediti na daljnje nadležno postupanje Državnom odvjetništvu.

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Metkovska policija za ponavljača najtežih prometnih prekršaja predložila kaznu zatvora u trajanju od 60 dana

    Besplatno predavanje u Poduzetničkom inkubatoru Ploče: Izmjene zakona o fiskalizaciji

    Ne pokušavajte prijeći granicu prije nego pročitate ovo: BiH vam može zabraniti povratak u Hrvatsku – evo zašto!

    UMA Metković, 7. kolo: VIDU I JERKOVCU SUSJEDSKI DERBIJI

    Održana radionica „Promicanje maritimne kulturne baštine grada Ploča” u Udruzi Radost

    prosinac 2018
    P U S Č P S N
     12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31  
    « stu   sij »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.