Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • 2. HNLŽ, Skupina A, 10. kolo NAJEFIKASNIJE KOLO UZ SVE POBJEDE DOMAĆINA 
    • 2. HMNL-jug, 4. kolo BAČVICAMA VRH, PORTO DO PRVOG BODA
    • TJEDNO IZVJEŠĆE ULOVA SREDOZEMNE VOĆNE MUHE NA PODRUČJU DOLINE RIJEKE NERETVE 
    • Policijska uprava dubrovačko-neretvanska raspisala natječaj za 8 radnih mjesta
    • PAMTIMO TAJ 16. STUDENI 2012.: Pogledajte arhivske fotografije iz Ploča. Veliko slavlje i sreća zbog oslobađajućih presuda generalima Gotovini i Markaču!
    • Kvalifikacije za Europsku ligu, 3. kolo, uzvratni susret: DALMATINKA – OLDENBURG 21:39 (11:19)
    • Potraga za brodicom, možda i posmrtnim ostacima petorice hrvatskih diverzanata koju je u borbi kod Slanog 1991. potopila jugo-mornarica.
    • Fotografija dana, 16. studenoga 2025.
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    328 VOZAČA PREKORAČILO BRZINU, 12 VOZILO POD UTJECAJEM ALKOHOLA

    07.01.2019

    U proteklom tjednu na području Policijske uprave dubrovačko-neretvanske zabilježeno je  pet prometnih nesreća u kojima je šest osoba lakše ozlijeđeno. S materijalnom štetom zabilježene su dvije prometne nesreće.

    Provodeći mjere kontrole prometa policijski službenici su protiv počinitelja prometnih prekršaja poduzeli 487 represivnih mjera od kojih izdvajamo mjere poduzete prema osobama, počiniteljima prekršaja koji su najčešći uzročnici težih prometnih nesreća tzv. „četiri ubojice u prometu“ te je tako 328 osoba sankcionirano zbog prekoračenja dopuštene brzine kretanja, 31 mjera poduzeta prema osobama koje nisu koristile sigurnosni pojas, 12 osoba je prekršajno sankcionirano zbog vožnje u alkoholiziranom stanju i 6 osoba koje su sankcionirane zbog nepropisne uporabe mobitela tijekom vožnje.

    Od ostalih prekršaja izdvajamo 37 mjera poduzetih zbog nepropisnog zaustavljanja i parkiranja.

    Zapaljenje vozila

    U popodnevnim satima jučer, 6. siječnja, u mjestu Pobrežje pokraj Dubrovnika, došlo je do zapaljenja osobnog vozila marke Hyndai, tip Santa Fe, dubrovačkih registracijskih oznaka, vlasništvo pravne osobe. U vrijeme izbijanja požara vozilom je upravljao 50-godišnjak koji nije ozlijeđen, a uslijed požara na vozilu, koje je u potpunosti izgorjelo, došlo je i do zapaljenja manjeg dijela trave i niskog raslinja. U tijeku je očevid po završetku kojeg će se znati uzroci zapaljenja vozila.

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    2. HNLŽ, Skupina A, 10. kolo NAJEFIKASNIJE KOLO UZ SVE POBJEDE DOMAĆINA 

    2. HMNL-jug, 4. kolo BAČVICAMA VRH, PORTO DO PRVOG BODA

    TJEDNO IZVJEŠĆE ULOVA SREDOZEMNE VOĆNE MUHE NA PODRUČJU DOLINE RIJEKE NERETVE 

    Policijska uprava dubrovačko-neretvanska raspisala natječaj za 8 radnih mjesta

    PAMTIMO TAJ 16. STUDENI 2012.: Pogledajte arhivske fotografije iz Ploča. Veliko slavlje i sreća zbog oslobađajućih presuda generalima Gotovini i Markaču!

    siječanj 2019
    P U S Č P S N
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031  
    « pro   velj »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.