Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • SUPERPRABAKA: IVKA ŠUNJIĆ iz Rogotina ima 14-ero praunučadi,a još dvoje su na putu!
    • Američke sankcije ‘pomele‘ i hercegovačke benzinske postaje! Gdje će sad turisti i ekipa iz Zagore po jeftino gorivo?
    • Grad Ploče: Javni poziv za dodjelu Božićnica 2025.
    • Ministar Vlajčić uručio ugovore u vrijednosti preko 900 tisuća eura za jačanje hrvatskog stočarstva
    • Marino Vrgoč: Moji su sretni što sam ostvario dječački san
    • Sto godina od smrti Dubrovčanina koji je potpisao akt o osnivanju Hrvatskog nogometnog kluba Hajduk Split
    • Obilježen Međunarodni dan osoba s invaliditetom – od početka ove godine 471 osoba sankcionirana zbog parkiranja na mjestima namijenjenim osobama s invaliditetom
    • Prijave za fritulijadu su otvorene – prijavi se i sudjeluj!
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    TURISTIČKA PROMOCIJA GRADA PLOČA – KROZ OBJEKTIV: Prijavite se na fotoradionicu “Svijet u bojama”

    08.04.2019

    Radionica “Svijet u bojama” provodi se s ciljem podučavanja mladih i odraslih o fotografiji, upoznavanju našeg kraja i otkrivanju ljepote te turističkoj promociji grada Ploča – kroz objektiv!

    Sastoji se od teoretskog i praktičnog dijela koji prevladava. Jedan dan radionice, srijeda, 10. 04., bit će posvećen fotografiranju proizvoda domaćih OPG-ova koji se mogu plasirati kao autohtoni, domaći suvenir (ulje, marmelade, vino, rakija, lađe, trupe, med, proizvodi od lavande…).

    Ovim putem pozivamo sve zainteresirane da se jave u Turističku zajednicu Grada Ploča ili na tel 020 679 510 ako žele donijeti na fotografiranje svoje proizvode.

    Fotografije će se koristiti pri izradi turističkog vodiča grada Ploča te plasirati na turističkim sajmovima i našim gostima turistima. Na kraju radionice slijedi izbor najboljih radova i izložba.

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    SUPERPRABAKA: IVKA ŠUNJIĆ iz Rogotina ima 14-ero praunučadi,a još dvoje su na putu!

    Američke sankcije ‘pomele‘ i hercegovačke benzinske postaje! Gdje će sad turisti i ekipa iz Zagore po jeftino gorivo?

    Grad Ploče: Javni poziv za dodjelu Božićnica 2025.

    Ministar Vlajčić uručio ugovore u vrijednosti preko 900 tisuća eura za jačanje hrvatskog stočarstva

    Marino Vrgoč: Moji su sretni što sam ostvario dječački san

    travanj 2019
    P U S Č P S N
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930  
    « ožu   svi »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.