JADRAN PORAŽEN U GOLIJADI: Novo pojačanje Josip Katavić Jadranu će biti od velike koristi u novoj sezoni!

0

Poraz Jadranaša u prvoj pripremnoj utakmici od BŠK Zmaja iz Blata.

Jadran LP – BŠK Zmaj 3:4 (2:0)

U prvom poluvremenu je pločanska ekipa bila puno dominantnija, no nakon brojnih rotacija gosti su se bolje snašli i odnose puni plijen. Jako dobra provjera u kojoj je trener “Plavih” Goran Proleta mogao vidjeti na koga može računati od igrača koji su na probi.

Vrijedi napomenuti dolazak 19 – godišnjeg Josipa Katavića, prošlogodišnjeg najboljeg strijelca 1.FBiH lige u juniorskom uzrastu.

U prvih 45 minuta koliko je proveo na terenu pokazao je da će biti od velike koristi Jadranašima, zabio je pogodak za 1:0 i izborio kazneni udarac za 2:0, prenose na stranicama Jadrana LP.

Kroz ovih 5 – 6 dana se čeka dolazak još jednog kvalitetnog igrača u napadu i s time će Jadranaši zaokružiti prijelazni rok.