Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • ODRŽAN TURNIR U ČAST: Prije 6 godina napustio nas je Ani
    • „OKIĆENA“ RIJEKA  MATICA !
    • 30. BMNT Metković: DALMATA I RIVA ZASLUŽENI POBJEDNICI
    • Bravo momci! Hotel Riva Brist juniorski pobjednici Božićnog turnira u Metkoviću
    • Pobuna u ‘komunalnom‘, jesu li radnici iz ‘kanala‘ dobili najmanje nagrade? Prvi čovjek vodovoda objasnio o čemu se radi
    • Državna tajnica Raguž uručila ugovore vrijedne četiri milijuna eura za sufinanciranje projekata u Dubrovačko-neretvanskoj županiji
    • Najveća utvrđena koncentracija alkohola i najveća novčana kazna u proteklom tjednu zabilježena je na državnoj cesti D8 u općini Slivno – vozaču određen zatvor
    • Prihvaćena ostavka Ivana Pavlovića na mjesto predsjednika Uprave Jadroplova
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    U POSLJEDNJIH MJESEC DANA ČAK ČETIRI SLUČAJA OTUĐENJA VOZILA NA PODRUČJU METKOVIĆA

    26.09.2019

    U posljednjih mjesec dana na području Metkovića zabilježena su 4 slučaja otuđenja motornih vozila i to na način da su vlasnici vozila ostavili otključana i s ključem u vozilima. Sva otuđena vozila su potom pronađena.

    Pozivamo vlasnike osobnih vozila da poštujući pravila tzv. samozaštitnog ponašanja maksimalno pokušaju zaštititi svoje automobile od krađe.

    Prvenstveno, treba izbjegavati situacije da se vozilo ostavlja otključano i bez nadzora, posebice da se u vozilu nalazi i pripadajući ključ. Nadalje, poželjno je ugraditi u vozilo dodatnu mehaničku ili elektronsku zaštitu protiv krađe, prema vlastitim mogućnostima i uvažavajući tehničke karakteristike vozila. Također, treba nastojati izbjeći upisivati registarski broj vozila na privjeske ključeva vozila jer upisivanje registarskog broja na privjesak u slučaju gubitka ključeva uvelike olakšava potencijalnu krađa vozila.

    Uz to, buduće vlasnike upozoravamo da obrate pozornost kod kupovine polovnih vozila na potreban broj ključeva koji su dobiveni prilikom kupnje, te da svakako treba provjeriti podudarnost podataka iz dokumentacije vozila s onima koji se nalaze na samom vozilu.

    Policijska uprava dubrovačko-neretvanska

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    ODRŽAN TURNIR U ČAST: Prije 6 godina napustio nas je Ani

    „OKIĆENA“ RIJEKA  MATICA !

    30. BMNT Metković: DALMATA I RIVA ZASLUŽENI POBJEDNICI

    Bravo momci! Hotel Riva Brist juniorski pobjednici Božićnog turnira u Metkoviću

    Pobuna u ‘komunalnom‘, jesu li radnici iz ‘kanala‘ dobili najmanje nagrade? Prvi čovjek vodovoda objasnio o čemu se radi

    rujan 2019
    P U S Č P S N
     1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30  
    « kol   lis »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.