Dobra je vijest da na području Grada Ploča za sada nema zaraženih korona virusom. Od danas je u kućnoj karanteni ili samoizolaciji novih sedam osoba s gradskoga područja i, po prvi put, jedna strankinja. Riječ je o osobama koje su vraćaju s područja zahvaćenih epidemijom i koje su se, potpuno odgovorno, javile jednom od dežurnih epidemiologa. Tijekom 14-dnevne kućne karantene eliminirat će se mogućnost njihovoga kontakta s drugim osobama. Trenutačno je u kućnoj karanteni na području Grada Ploča između 25 i 30 osoba.
NAJNOVIJE
- IVAN TOMAS: LJUBAV PREMA HRVATSKOJ NE POZNAJE GRANICE NI KILOMETRE!
- Dubrovačko-neretvanska policija zaprima sve veći broj prijava prevarenih građana – evo na što paziti
- Kvalifikacije za 3 NL-jug, uzvratna utakmica: KONAVLJANIN – ABECEDA SPORTA 5:0
- POTPISAN UGOVOR O DODJELI BESPOVRATNIH SREDSTAVA ZA PROJEKT „U RADOSNOM ZAJEDNIŠTVU
- EUROPSKI DANI ARHEOLOGIJE 2026. 12- 14. lipnja 2026: 30 godina od otkrića Augusteuma u Naroni (1995. – 1996.)
- Od uspomene do odgovornosti: započinje nagradni natječaj „Budi oko šume”
- Od Cannesa do Lopuda: filmski virtuozi stižu na Ponta Lopud Film Festival
- Prodaje se 790.000 kvadrata uz more blizu Pelješkog mosta – cijena je pravo iznenađenje…
