Stožer civilne zaštite DNŽ obavještava javnost da je jedan od uzoraka upućenih iz Opće bolnice Dubrovnik na analizu u Zagreb pozitivan na koronavirus. To je prvi pozitivan nalaz nakon 15 poslanih uzoraka. Radi se o osobi srednjih godina koja je hospitalizirana i nalazi se u izolacijskoj jedinici OB Dubrovnik. Zdravstveno stanje pacijentice je dobro. Više obavijesti bit će dostupno na konferenciji za medije danas u 11 sati nakon sjednice Stožera. Ovo saznanje samo potvrđuje nužnost pridržavanja mjera propisanih od strane Nacionalnog stožera civilne zaštite RH.
NAJNOVIJE
- Je li ovo najpoželjnija načelnička ‘stolica‘ u Dalmaciji? Čak 9 kandidata – dolaze i iz drugih gradova
- JADRAN LP: NE MISLE PLESATI SAMO JEDNO LJETO
- Dubrovačka prometna policije i ove je godine nagradila najuzornije vozače u prometu
- ZAVRŠNI IZLET PROJEKTA „RADOST ZAJEDNIŠTVA 3“
- Veliko srce i nestvaran karakter: Nika zasjala na svjetskoj sceni unatoč valovima i bolesti
- Petaši iz Opuzena obilježili Europski dan pomorstva u Malostonskom zaljevu
- Uhvatite zvijezde nad Neretvom: Besplatan tečaj pejzažne astrofotografije Branka Nađa u Pločama
- NS Split pobjednik Kupa regija: DALMATINCI ĆE PREDSTAVLJATI HRVATSKU U IRSKOJ
