Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Dječji glas Ploča 2025.
    • Gradski vijećnici odlučivat će o privremenom odlaganju otpada iz Metkovića, Opuzena, Kule Norinske i Zažablja na Lovorniku
    • Večer glazbe, poezije i emocija u Pučkom!
    • Ploče: Osim novčanom kaznom od 1610 eura kažnjen i tromjesečnom zabranom upravljanja vozilima B kategorije
    • BRAVO JERKO I HVALA: Srebrna i brončana medalja za hrvatske učenike
    • U Vrgorcu otkrivena bista heroju Domovinskoga rata Anti Gašparu, autorice akademske kiparice Adne Bakije
    • Foto dana: Plaža u Rogotinu
    • Gradsko vijeće Grada Ploča odlučuje o laureatima
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    UKUPNO 27 OBOLJELIH: Dva nova slučaja koronavirusa u Pločama

    14.04.2020Željko MarkotaŽeljko Markota

    Obavještavamo građane grada Ploča da su epidemiološke službe registrirale još dva slučaja zaraze koronavirusom na području grada Ploča. Potvrđena je zaraza kod dvoje članova obitelji ranije zaražene osobe.

    Stručne službe su već kontaktirale sve osobe koje su bile u kontaktu sa zaraženima te im je određena mjera samoizolacije.

    Na području Grada Ploča tako imamo ukupno 27 oboljelih osoba, od kojih je 12 štićenika i 6 djelatnika Doma za starije osobe.

    Ponovo apeliramo na sve da se pridržavaju mjera Nacionalnog stožera i uputa Stožera civilne zaštite. Ograničite kretanja na što manju mjeru, održavajte potrebni razmak, kako na otvorenim tako i u zatvorenim prostorijama. Pridržavajte se higijenskih standarda i ako imate simptome ili sumnjate na zarazu koronavirusom nazovite odmah broj COVID ambulante u Pločama na 099 589 2847.

    Izvor: Grad Ploče

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Dječji glas Ploča 2025.

    Autor: PORTAL ROGOTIN30.06.2025

    Gradski vijećnici odlučivat će o privremenom odlaganju otpada iz Metkovića, Opuzena, Kule Norinske i Zažablja na Lovorniku

    Autor: PORTAL ROGOTIN30.06.2025

    Večer glazbe, poezije i emocija u Pučkom!

    Autor: PORTAL ROGOTIN30.06.2025

    Ploče: Osim novčanom kaznom od 1610 eura kažnjen i tromjesečnom zabranom upravljanja vozilima B kategorije

    Autor: PORTAL ROGOTIN30.06.2025

    BRAVO JERKO I HVALA: Srebrna i brončana medalja za hrvatske učenike

    Autor: PORTAL ROGOTIN30.06.2025
    travanj 2020
    P U S Č P S N
     12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930  
    « ožu   svi »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.