Izgradnja protupožarne ceste dugačke 4,3 kilometra i širine oko četiri metra na području Baćine, od mjesnoga groblja do sela Franići, ulazi u završnu fazu. Radovi probijanja puta započeli su početkom veljače ove godine, a kraj se očekuje krajem svibnja. Investitor projekta su Hrvatske šume – Radna jedinica Gospić, a vrijednost radova iznosi oko 850 tisuća kuna, bez PDV-a. Završetkom ovoga projekta, olakšat će se intervencije u slučaju požara, a komunikacija će dobro doći i lokalnom stanovništvu.
NAJNOVIJE
- 2. HNLŽ, Skupina A, 10. kolo NAJEFIKASNIJE KOLO UZ SVE POBJEDE DOMAĆINA
- 2. HMNL-jug, 4. kolo BAČVICAMA VRH, PORTO DO PRVOG BODA
- TJEDNO IZVJEŠĆE ULOVA SREDOZEMNE VOĆNE MUHE NA PODRUČJU DOLINE RIJEKE NERETVE
- Policijska uprava dubrovačko-neretvanska raspisala natječaj za 8 radnih mjesta
- PAMTIMO TAJ 16. STUDENI 2012.: Pogledajte arhivske fotografije iz Ploča. Veliko slavlje i sreća zbog oslobađajućih presuda generalima Gotovini i Markaču!
- Kvalifikacije za Europsku ligu, 3. kolo, uzvratni susret: DALMATINKA – OLDENBURG 21:39 (11:19)
- Potraga za brodicom, možda i posmrtnim ostacima petorice hrvatskih diverzanata koju je u borbi kod Slanog 1991. potopila jugo-mornarica.
- Fotografija dana, 16. studenoga 2025.


