Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Plesni studio Touch Ploče obavještava o upisu u novu plesnu godinu
    • Počivamo li zaista u miru? Don Ante Žderić o dilemama i strahovima umirućih: “Čovjeku treba vrijeme za tugovanje i oproštaj, a u beznađu i manjku vjere mnogi se znaju zapitati – što ako naprijed nemamo gdje, a nazad nemamo kome?”
    • NITKO KAO ONI: ŠIME I DUJE (17) SVESTRANA BRAĆA BLIZANCI SA STAŠEVICE RAZVIJAJU PČELARSKI POSAO I UŽIVAJU!
    • BAĆINSKA JEZERA: 4,5 milijuna eura, 300 tisuća metara kubičnih materijala, izmuljivanje, nove plaže…
    • Danas je organiziran prijem opuzenskih prvašića. Evo polaznika OŠ Opuzen školske godine 2025./2026.
    • Akcija Ministarstva unutarnjih poslova „POŠTUJTE NAŠE ZNAKOVE“ u 2025./2026. školskoj godini
    • Foto dana: 04. rujna 2025.
    • U devetoj ovogodišnjoj akciji za dubrovačku bolnicu prikupljene 54 doze krvi
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    Prekinut nastavak 33. sjednice Gradskoga vijeća Grada Ploča

    09.04.2021

    Pokušaj nastavka 33. sjednice Gradskoga vijeća Grada Ploča  nije dugo trajao. Vladajući i oporba ostali su na svojim stajalištima, iznijetim na prvom pokušaju održavanja sjednice. Oporba se i dalje protivi prodaji nekretnina u vlasništvu Grada Ploča neposredno prije lokalnih izbora. U dnevnom redu bile su predviđene tri prodaje nekretnina. Gradonačelnik Ploča Mišo Krstičević (SDP) rekao je kako se o dvije prodaje već raspravljalo i da sada treba promijeniti modalitet isplate, dok prodaju 30 tisuća metara četvornih zemljišta pokraj LIDL-a smatra uspjehom.  Krešimir Šunjić (HDZ) tražio je da se točke s kojima se oporba slaže, poput nagrada Grada prof. Lukanoviću, NK Jadranu i drugima budu među prvim točkama kako bi ih podržali. Kada to nije prihvaćeno, odbili su sudjelovati u nastavku sjednice. Teoretski, postoji još nekoliko dana da se ipak sjednica nastavi.

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Plesni studio Touch Ploče obavještava o upisu u novu plesnu godinu

    Počivamo li zaista u miru? Don Ante Žderić o dilemama i strahovima umirućih: “Čovjeku treba vrijeme za tugovanje i oproštaj, a u beznađu i manjku vjere mnogi se znaju zapitati – što ako naprijed nemamo gdje, a nazad nemamo kome?”

    NITKO KAO ONI: ŠIME I DUJE (17) SVESTRANA BRAĆA BLIZANCI SA STAŠEVICE RAZVIJAJU PČELARSKI POSAO I UŽIVAJU!

    BAĆINSKA JEZERA: 4,5 milijuna eura, 300 tisuća metara kubičnih materijala, izmuljivanje, nove plaže…

    Danas je organiziran prijem opuzenskih prvašića. Evo polaznika OŠ Opuzen školske godine 2025./2026.

    travanj 2021
    P U S Č P S N
     1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    2627282930  
    « ožu   svi »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.