Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Šok na Pelješcu, pogledajte što je more izbacilo! Stručnjaci upozoravaju na kritičnu ugroženost
    • NERETVA: U debriju žele potvrditi treće mjesto
    • Otvoreno 57 natječaja za nova radna mjesta u Dolini Neretve
    • Reprezentacija MUP-a Hrvatske, za koju igraju Pločani Marijo Batinović i Josip Stjepanović, viceprvak svijeta!
    • VLAK PUN EMOCIJA: „Moji papiri i moja obitelj su u Sarajevu, ali moje srce je ovdje!”
    • NERETVA: Kamen se po teškom terenu nije dao svladati
    • JADRAN LP: Koncentracija i fizička sprema mogli bi odlučivati
    • Metkovska policija za ponavljača najtežih prometnih prekršaja predložila kaznu zatvora u trajanju od 60 dana
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    KANDIDATI ZA ŽUPANA I ZAMJENIKA NA GRADILIŠTU PELJEŠKOG MOSTA

    14.05.2021

     Krajem godine Most Pelješac povezat će Hrvatsku, čime se rješava problem prekinutosti državnog teritorija i izoliranosti dubrovačkog područja.

    Most Pelješac je i županijski i državni projekt ili jednostavno geostrateški, nacionalni i svehrvatski projekt. „Mi smo ga izborili, a gradi ga Vlada Andreja Plenkovića. Da nije ove županijske strukture i Hrvatske demokratske zajednice u županiji pitanje je bi li se on još počeo graditi“ – istaknuo je na gradilištu mosta Nikola Dobroslavić, kandidat za župana HDZ-a i partnera.

    Pelješki most 3 - Copy

    Hrvatska demokratska zajednica, na prometnoj povezanosti krajnjeg juga, inzistira otkako je preuzela odgovornost za upravljanje Dubrovačko-neretvanskom županijom. Rezultat tih inzistiranja, ponajviše župana Nikole Dobroslavića i saborskog zastupnika Branka Bačića, je ovaj najveći hrvatski infrastrukturni projekt. Uz zaslužne za izgradnju Mosta Pelješac u Komarni je danas bio i kandidat za zamjenika župana Joško Cebalo.

    Nakon Pelješkog mosta treba dovršiti povezivanje unutar županije i s ostalim dijelovima Hrvatske i EU, što znači prije svega nastavak gradnje autoceste do Dubrovnika (Osojnika), brze ceste do Zračne luka i brze Pelješke ceste. Uz ceste tu su i luke Perna i Prigradica koje uz već ugovorene, a Vela Luka, Polačište, Donje Čelo, Trpanj, Puntin i Ubli zaokružuju kvalitetno povezivanje otoka u našoj županiji. Vjerujemo da ćemo i u idućem programskom razdoblju biti još uspješniji po privlačenju sredstava iz EU na krajnji jug Hrvatske.
     

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Šok na Pelješcu, pogledajte što je more izbacilo! Stručnjaci upozoravaju na kritičnu ugroženost

    NERETVA: U debriju žele potvrditi treće mjesto

    Otvoreno 57 natječaja za nova radna mjesta u Dolini Neretve

    Reprezentacija MUP-a Hrvatske, za koju igraju Pločani Marijo Batinović i Josip Stjepanović, viceprvak svijeta!

    VLAK PUN EMOCIJA: „Moji papiri i moja obitelj su u Sarajevu, ali moje srce je ovdje!”

    svibanj 2021
    P U S Č P S N
     12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31  
    « tra   lip »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.