Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Daria Lorenci Flatz i Tarik Filipović s hit predstavom „Da sam ptica” stižu u Ploče!
    • JADRAN LP: ZADOVOLJNI UČINKOM, SAMO DA NE BUDE OZLJEDA
    • UMA Metković, 2. kolo: VIDU I BOBOVIŠTU DERBIJI I VRH LJESTVICE
    • PONOSNI NA NAŠE: Na 33. Zagrebačkom maratonu policijska službenica PP Korčula Jelena Surjan osvojila zlato u utrci od 10 km u kategoriji MUP-a
    • Od rijetke pojave do najezde! I jug Dalmacije pod opsadom divljih beštija – država šuti, vinogradi nestaju
    • Narodna knjižnica Ploče: Putopisno predavanje: Svijet kroz moj objektiv – Najbolje putopisne reportaže
    • Gradonačelnik Marević: Hvala vam na svemu što dajete za našu zajednicu!
    • Najveća novčana kazna u proteklom tjednu izrečena je u Dubrovniku
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    Koronavirus: 68 novih slučajeva u Županiji; Ploče: 2 novozaražene, 4 oporavljene osobe

    08.03.2022

    Priopćenje Stožera civilne zaštite Dubrovačko-neretvanske županije, 8. ožujka 2022.

    U Dubrovačko-neretvanskoj županiji u posljednja 24 sata zabilježeno je 68 novih slučajeva zaraze koronavirusom.

    Radi se o 23 osobe iz Dubrovnika, 18 iz Metkovića, sedam iz Konavala i Župe dubrovačke, tri iz Korčule, dvije iz Ploča, Slivnog i Zažablja te jednoj iz Kule Norinske, Orebića, Trpnja i s Mljeta.

    Oporavilo se 89 osoba: 39 iz Dubrovnika, 15 iz Metkovića, deset iz Župe dubrovačke, četiri iz Konavala, Orebića i Ploča, dvije iz Korčule, Opuzena, Vele Luke, s Mljeta i Lastova te jedna iz Dubrovačkog primorja, Kule Norinske i Lumbarde.

    U posljednja 24 sata obrađeno je 278 uzoraka, a od početka pandemije analizirano je ukupno 228 706 uzoraka.

    U OB Dubrovnik hospitalizirano je 18 osoba pozitivnih na koronavirus, a jedan pacijent zahtijeva intenzivnu skrb.

    U samoizolaciji je 226 osoba, a u posljednja 24 sata nije zabilježeno kršenje mjere samoizolacije. Od početka pandemije utvrđeno je ukupno 1011 slučajeva kršenja te mjere.

    Stožer CZ DNŽ i dalje apelira na građane da se drže svih mjera propisanih od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Stožera civilne zaštite RH.

     

     

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Daria Lorenci Flatz i Tarik Filipović s hit predstavom „Da sam ptica” stižu u Ploče!

    JADRAN LP: ZADOVOLJNI UČINKOM, SAMO DA NE BUDE OZLJEDA

    UMA Metković, 2. kolo: VIDU I BOBOVIŠTU DERBIJI I VRH LJESTVICE

    PONOSNI NA NAŠE: Na 33. Zagrebačkom maratonu policijska službenica PP Korčula Jelena Surjan osvojila zlato u utrci od 10 km u kategoriji MUP-a

    Od rijetke pojave do najezde! I jug Dalmacije pod opsadom divljih beštija – država šuti, vinogradi nestaju

    ožujak 2022
    P U S Č P S N
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031  
    « velj   tra »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.