Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • SUPERPRABAKA: IVKA ŠUNJIĆ iz Rogotina ima 14-ero praunučadi,a još dvoje su na putu!
    • Američke sankcije ‘pomele‘ i hercegovačke benzinske postaje! Gdje će sad turisti i ekipa iz Zagore po jeftino gorivo?
    • Grad Ploče: Javni poziv za dodjelu Božićnica 2025.
    • Ministar Vlajčić uručio ugovore u vrijednosti preko 900 tisuća eura za jačanje hrvatskog stočarstva
    • Marino Vrgoč: Moji su sretni što sam ostvario dječački san
    • Sto godina od smrti Dubrovčanina koji je potpisao akt o osnivanju Hrvatskog nogometnog kluba Hajduk Split
    • Obilježen Međunarodni dan osoba s invaliditetom – od početka ove godine 471 osoba sankcionirana zbog parkiranja na mjestima namijenjenim osobama s invaliditetom
    • Prijave za fritulijadu su otvorene – prijavi se i sudjeluj!
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    Prva županijska liga: Velika gostujuća pobjeda Gusara u Vela Luci

    Ekipa iz Komina je treća na tablici s utakmicom manje
    Autor:PORTAL ROGOTIN10.11.2024
    1. KOLO

    Nedjelja, 11. studenog, Vela Luka: Hajduk 1932. – Gusar 2:3 (Dino Šeparović u 42. i Sandro Kinđerski u 43. minuti/Ivan Medak u 14., Duje Žderić u 48. i Ivan Buhać u 90. minuti), Smokvica: Jadran – ONK Metković 1:2 (Marko Pecotić u 55. minuti/Toni Kežić u 9. i Ivan Popović u 40. minuti), Dubravka: Sokol – Croatia 0:0, Čilipi: Konavljanin – Slaven 0:0, Krvavac: Maestral – BŠK Zmaj 2:2 (Abel Kalfić u 19. i Toni Krajina u 45. minuti iz kaznenog udarca/Deni Sardelić u 35. i Marino Batarilo u 63. minuti), Čibača: Župa dubrovačka – Orebić 5:0 (Matej Perić u 34. i 62., Toni Soldić u 39., te Valentin Brajko u 53. i 57. minuti).

    PRVA ŽNL

    1. Konavljanin 20 bodova (31:3), 2. Croatia Gabrili 17 bodova (15:9),3. Gusar (utakmica manje) 14 bodova (14:9), 4. Slaven 13 bodova (12:10), 5. Orebić 13 bodova (17:20), 6. Sokol 12 bodova (10:8), 7. Župa dubrovačka 10 bodova (14:12), 8. ONK Metković 10 bodova (11:14), 9. Maestral 8 bodova (15:27), 10. BŠK Zmaj (utakmica manje) 5 bodova (7:13), 11. Hajduk 1932. 4 boda (9:19), 12. Jadran Smokvica 4 boda (12:23).

    Kolo gostiju – ostvarili su dvije pobjede, tri neodlučena rezultata i samo jedan poraz. Gusar i ONK Metković su otišli kući pjevajući s Moćnog Laza odnosno Blatine, BŠK Zmaj je uzeo bod u Krvavcu, dok su oba konavoska ogleda zaključena bez pogodaka, ali nije da nije bilo zanimljivo…, javlja Dubrovacki vjesnik

    Jedini domaćin koji je slavio jest Župa dubrovačka, koja je tako nastavila pobjednički niz – tri pobjede, a s druge strane kad je krenulo sastav s Tarantele, aktualnog prvaka, stao je niz Orebića, kojem je ovo treći ukupno i u nizu poraz. Ukupno 17 pogodaka u 8. kolu, malo manje od tri po utakmici, ali na Šupjaci (Konavljanin – Slaven), te na Lužama (Sokol – Croatia) niti jedan.

    Konavljanin je i dalje bez poraza, ali ne može se više pohvaliti kako je bez greške kod kuće. Sokol je također bez poraza kod kuće, a ovo mu je sad drugi neodlučan rezultat (Konavljanin je prvi uzeo bod u Dubravci). Jedino uz ime Croatia piše – 100 posto kod kuće (sastav trenera Josipa Papića je dobio sve tri utakmice na Svetom Martinu). ONK Metković je ‘najbolji‘ domaćin – samo bod u tri utakmice, ali je zato stigao ovo kolo do treće gostujuće pobjede. Gusar je nauspješniji gost – tri pobjede i dva neodlučena rezultata, Slaven – dvije pobjede i tri neodlučena rezultata, a bez poraza u gostima je i Konavljanin – dvije pobjede i jedan neodlučan rezultat.

    Bez pobjede u gostima su Sokol, BŠK Zmaj, Jadran te Hajduk 1932., koji jedini nije u gostima osvojio niti jedan bod.

    1. KOLO

    Nedjelja, 17. studenog, Orebić: Orebić – Hajduk 1932., Blato: BŠK Zmaj – Župa dubrovačka, Gruda: Slaven – Maestral, Gabrili: Croatia – Konavljanin, Metković: ONK Metković – Sokol, Komin: Gusar – Jadran Smokvica.

    Tekst i slika: Tonći Vlašić/Dubrovački vjesnik

    Slika: Ilustracija

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    SUPERPRABAKA: IVKA ŠUNJIĆ iz Rogotina ima 14-ero praunučadi,a još dvoje su na putu!

    Američke sankcije ‘pomele‘ i hercegovačke benzinske postaje! Gdje će sad turisti i ekipa iz Zagore po jeftino gorivo?

    Grad Ploče: Javni poziv za dodjelu Božićnica 2025.

    Ministar Vlajčić uručio ugovore u vrijednosti preko 900 tisuća eura za jačanje hrvatskog stočarstva

    Marino Vrgoč: Moji su sretni što sam ostvario dječački san

    studeni 2024
    P U S Č P S N
     123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930  
    « lis   pro »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.