Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Mještani Staševice predvođeni fra Stipom Bešlićem u nemogućim uvjetima obnovili tri crkve
    • SuperSport 2 NL, 11. kolo: JADRAN LP – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 3:0 Fotogalerija by Jurica Vukojević
    • Uoči Dušnog dana i blagdana Svih svetih načelnik Pavličević položio vijenac i zapalio svijeću za sve poginule branitelje i civile u Domovinskom ratu
    • JADRAN LP: Ozbiljno i odlučno od početka, gledaju samo sebe
    • NERETVA: Iako oslabljeni s optimizmom na Stanove
    • SRCE GRACA: ZAVIČAJNA ZBIRKA KOJA ČUVA MEMORIJU MJESTA 
    • OŠ Opuzen i ove godine sudjeluje u nacionalnoj kampanji „Mama, budi zdrava“
    • 5. Mini kup regata VSD-a u Splitu
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    Svečano potpisivanje i uručivanje ugovora u sufinanciranju pomoćnog nogometnog igrališta NK Neretvanac

    Ukupna vrijednost sufinanciranja od strane Ministarstva turizma i sporta iznosi 300.000,00 EUR.
    Autor:PORTAL ROGOTIN13.02.2025

    Temeljem Odluke o projektnih prijedloga za sufinanciranje izgradnje, obnove, održavanja, opremanja i rekonstrukcije sportskih građevina u 2025. godini od strane Ministarstva turizma i sporta gradonačelnik Grada Opuzena Ivan Mataga i pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela Grada Opuzena Magdalena Krvavac danas su sudjelovali na svečanom potpisivanju i uručenju Ugovora od strane Ministarstva turizma i sporta za sufinanciranje obnove pomoćnog nogometnog igrališta na području grada Opuzena u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu. Ukupna vrijednost sufinanciranja od strane Ministarstva turizma i sporta iznosi 300.000,00 EUR.

    Ugovore su svečano uručili predsjednik Vlade Republike Hrvatske Andrej Plenković i ministar turizma i sporta Tonči Glavina.

    Obnova postojećeg pomoćnog nogometnog igrališta će obuhvaćati drenažni sloj koji će biti odvojen geotekstilom od postojećeg iskopanog sloja, izravnavajući sloj te završni dio s umjetnom travom koja odgovara razini kvalitete “FIFA QUALITY” kako je to definirano standardima FlFA-e, te opremanje istog igrališta. Ukupna površina obuhvata iznosi 7.600m2, a površina samog igrališta je 6.400m2.

    Nogometni klub Neretvanac Opuzen napokon će dobiti uređeno pomoćno nogometno igralište nakon dugi niz godina čekanja na kojem će moći kvalitetno trenirati i igrati sve kategorije uzrasta. Ovaj projekt će doprinijeti očuvanju tradicije nogometnog brenda istog kluba te doprinosu razvoja kvalitete sporta po svim kategorijama.

    Ovim putem Grad Opuzen na čelu s gradonačelnikom Matagom zahvaljuje ministru g. Tončiju Glavini i Ministarstvu turizma i sporta što su prepoznali problematiku i odobrili sredstva za obnovu istog igrališta.

    Grad Opuzen

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Mještani Staševice predvođeni fra Stipom Bešlićem u nemogućim uvjetima obnovili tri crkve

    SuperSport 2 NL, 11. kolo: JADRAN LP – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 3:0 Fotogalerija by Jurica Vukojević

    Uoči Dušnog dana i blagdana Svih svetih načelnik Pavličević položio vijenac i zapalio svijeću za sve poginule branitelje i civile u Domovinskom ratu

    JADRAN LP: Ozbiljno i odlučno od početka, gledaju samo sebe

    NERETVA: Iako oslabljeni s optimizmom na Stanove

    veljača 2025
    P U S Č P S N
     12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    2425262728  
    « sij   ožu »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.