Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • SUPERPRABAKA: IVKA ŠUNJIĆ iz Rogotina ima 14-ero praunučadi,a još dvoje su na putu!
    • Američke sankcije ‘pomele‘ i hercegovačke benzinske postaje! Gdje će sad turisti i ekipa iz Zagore po jeftino gorivo?
    • Grad Ploče: Javni poziv za dodjelu Božićnica 2025.
    • Ministar Vlajčić uručio ugovore u vrijednosti preko 900 tisuća eura za jačanje hrvatskog stočarstva
    • Marino Vrgoč: Moji su sretni što sam ostvario dječački san
    • Sto godina od smrti Dubrovčanina koji je potpisao akt o osnivanju Hrvatskog nogometnog kluba Hajduk Split
    • Obilježen Međunarodni dan osoba s invaliditetom – od početka ove godine 471 osoba sankcionirana zbog parkiranja na mjestima namijenjenim osobama s invaliditetom
    • Prijave za fritulijadu su otvorene – prijavi se i sudjeluj!
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    JADRAN LP: Optužbe na račun riječkog suca Antonija Melnjaka

    Zbog kartona u sljedećem susretu ne mogu igrati Vučković i Raguž.
    Autor:Jurica Vukojević01.04.2025

    Jadranaši su se vratili s gostovanja kod Trnja s jednim bodom. Nisu zadovoljni konačnim ishodom, a posebno razvojem situacije na travnjaku Trnja kroz 90 i nešto minuta nadmetanja. Iz njihova kuta gledanja teško su oštećeni, sve u režiji glavnog suca Antonija Melnjaka iz Rijeke. Ističu tri sporne situacije, prva je drugi žuti karton Marinu Vučkoviću u 27. minuti, prestrogo pokazan za jedan obični prekršaj. Druga je 45+2 minuta i prvi pogodak domaćina za 1:2, tvrde da lopta nije prešla gol crtu. I treća, šećer na kraju u 90+3 minuti i izjednačenje na 2:2 nakon ubačaja iz kuta kojem je prethodio očiti prekršaj na Petru Ragužu. Dakle, oba pogotka primili su u sudačkom dodatku, da se igralo još malo ostali bi praznih ruku. Ovako do jednog boda došli su teškom mukom, igrajući preko 60 minuta s igračem manje.

    Luka Nižić (25) bježi obrani gostiju, Jadran LP-Hrvatski dragovoljac (Snimio: Jurica Vukojević)

    I, baš ta 27. minuta i crveni karton, po jadranašima je usmjerila utakmicu do kraja. Imali su u tom trenutku plavi, ovoga puta bijeli, s ušća Neretve vodstvo od 2:0. U 8. minuti je s vrha šesnaesterca odapeo i pogodio donji kut Krešimir Luetić, njegov 14 pogodak. Luka Nižić je u 25. minuti uspješno okončao lijepu akciju Pločana i na dodavanje Raguža iz blizine zatresao mrežu domaćina, njegov sedmi pogodak. Na kraju sve je bilo „džaba krečili”, u režiji Melnjaka proveli su se kao bosi po trnju, u Trnju. Inače, s ovim riječkim sucem do sada nisu imali loša iskustva.

    Luka Nižić vrsni napadač Jadrana LP (Snimio: jurica Vukojević)

    -Težak teren, odličan naš ulazak u utakmicu, dominirali smo i zasluženo ostvarili prednost od dva pogotka. Nakon toga sudac usmjerava utakmicu, okreće sve na mlin domaćina, prvo dva žuta, pa onda gol koji je samo on vidio,  i drugi prije kojeg nije sudio prekršaj za nas. Ma, igrači domaćina kog prvog gola govore da nije bio gol, to sve govori – razočarano i rezignirano govori napadač jadranaša Nižić.

    Zbog kartona u sljedećem susretu ne mogu igrati Vučković i Raguž. Znaju u klubu s ušća Neretve da im nema koristi od plakanja i kukanja, ali barem mogu i žele iznijeti činjenica, kao bit će im tako lakše.

    Tekst i slike: Jurica Vukojević / Sportske novosti

     

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    SUPERPRABAKA: IVKA ŠUNJIĆ iz Rogotina ima 14-ero praunučadi,a još dvoje su na putu!

    Američke sankcije ‘pomele‘ i hercegovačke benzinske postaje! Gdje će sad turisti i ekipa iz Zagore po jeftino gorivo?

    Grad Ploče: Javni poziv za dodjelu Božićnica 2025.

    Ministar Vlajčić uručio ugovore u vrijednosti preko 900 tisuća eura za jačanje hrvatskog stočarstva

    Marino Vrgoč: Moji su sretni što sam ostvario dječački san

    travanj 2025
    P U S Č P S N
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930  
    « ožu   svi »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.