Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Dođite na Dječju ribarsku zabavu 29. kolovoza
    • Samostalna izložba skulptura „Tamo negdje na granici stvarnog i izmaštanog” Koraljka Grebena u Pučkom!
    • Otvoreno 65 natječaja za nova radna mjesta u Dolini Neretve
    • 777 tajni stiže iz Slavonije? Mislili ste da su lađe samo na Neretvi – ovaj Slavonac ih izrađuje za sreću i Guinnessa!
    • 1. MNT Ploče 3×3 2025: REKORDNIH 59 EKIPA
    • Vozilom upravljao pod zabranom, a ponuđeno testiranje na droge odbio – uhićen je
    • Foto dana: 25. kolovoza 2025.
    • Županijski nogometni savez, koji svaki vikend igra s više od 2000 igrača, ima najmlađeg predsjednika
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    DALMATINKA: Novi finale za Dalmatinkine kadetkinje!

    Sretno djevojke sutra u finalu, a koje će izravno prenositi Sportska televizija.
    Autor:Jurica Vukojević12.04.2025

    Pobjedom u dalmatinskom polufinalu protiv Sinja 21:17 (10:8) kadetkinje Dalmatinke osigurale su borbu za zlato, novo finale gdje će im na drugoj strani biti Lokomotiva. Eto, pokazalo se da će o pobjedniku i prvaku Hrvatske odlučivati dvoboj ekipa koje su ovu državnu završnicu započele u istoj skupini, onoj C. Taj susret u skupini dobile su lokosice nakon zanimljive i izjednače igre. Eto, sada prilike za uzvrat, srebro je sigurno kao i lani.

    Dalmatinke su ovom pobjedom pokazale da su ipak najbolje u Dalmaciji, sutra s početkom u 13 sati slijedi lov na zlato. A, izborile su ga: Vanessa Bebić, Marta Prusac, Saša Špehar; Nikolina Petrović, Vanja Špehar 6, Antea Jerković 4, Ena Barbir 5, Nina Burđelez, Mia Putica 3, Luce Senjanin, Lucija Marinović, Tina Gradac, Gabriela Ostojić 1, Lora Ćulum 1, Marta Gustin, Lana Ilić 1.

    Sve su to s klupu, svatko u svojoj domeni, odlično odradili Nedjeljko Dominiković, Tanja Jerković i Stipe Tomašević.

    REZULTATI POLUFINALA: Lokomotiva – Ivanić 20:10 (11:7), Dalmatinka – Sinj 21:17 (10:8) – Marta Prusac igračica utakmice.

    Sretno djevojke sutra u finalu, a koje će izravno prenositi Sportska televizija.

    Jurica Vukojević / Sportske novosti

    Slika: HRS

     

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Dođite na Dječju ribarsku zabavu 29. kolovoza

    Samostalna izložba skulptura „Tamo negdje na granici stvarnog i izmaštanog” Koraljka Grebena u Pučkom!

    Otvoreno 65 natječaja za nova radna mjesta u Dolini Neretve

    777 tajni stiže iz Slavonije? Mislili ste da su lađe samo na Neretvi – ovaj Slavonac ih izrađuje za sreću i Guinnessa!

    1. MNT Ploče 3×3 2025: REKORDNIH 59 EKIPA

    travanj 2025
    P U S Č P S N
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930  
    « ožu   svi »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.