Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • ZVONIMIR MUSA: Kako su spojeni Neretva i Srijem; Ploče i Tovarnik
    • Problemi oko obnove važnog objekta; žalila se poznata splitska tvrtka, odgođena i sjednica Gradskog vijeća
    • Da se ne zaboravi…..Grofovi se nizom aktivnosti prisjetili svojih poginulih suboraca
    • Dubrovnik pamti svoje heroje: Odana počast braniteljima koji su poginuli u Komolcu i na Strinčjeri
    • Tko tu pije, a tko plaća!? EU daje milijune, Hrvatska ih ne zna potrošiti – evo koliko smo točno vratili Bruxellesu
    • NERETVA: Ne zavaravaju se mjestom Kamena na ljestvici
    • JADRAN LP: Lučko nepoznanica i izazov, misle samo o pobjedi
    • Završen 126. tečaj granične policije u smještajno-obučnom centru granične policije „Mladost“ u Kuparima
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    Alkoholizirani vozač izazvao prometnu nesreću pa pobjegao – vrlo brzo je pronađen

    Vozač je smješten u prostorije policije do prestanka djelovanja opojnog sredstva
    Autor:PORTAL ROGOTIN14.04.2025

    Vozač je smješten u prostorije policije do prestanka djelovanja opojnog sredstva i prekršajno je sankcioniran novčanom kaznom od 1.040,00 eura i sedmomjesečnom zabranom upravljanja vozilima B kategorije

    Foto: ilustracija

    U petak, 11. travnja, u 13,30 sati 44-godišnjak je, upravljajući osobnim vozilom dubrovačkih registarskih oznaka, izazvao prometnu nesreću koja je za posljedicu imala materijalnu štetu, odnosno oštećenje betonskog zida obiteljske kuće.

    Nakon prometne nesreće vozač je napustio mjesto događaja, a da vlasniku oštećenog zida nije ostavio podatke o sebi i vozilu kojim je uzrokovao prometnu nesreću.
    Vrlo brzo je pronađen, a alkotestiranjem mu je izmjerena koncentracija alkohola u organizmu od 0,85 g/kg.

    Utvrđeno je kako je vozilom upravljao pod utjecajem alkohola i da je ulaskom u zavoj, uslijed brzine neprimjerene uvjetima na kolniku, s vozilom izletio izvan ruba kolnika i prednjim dijelom vozila udario u betonski zid 71-godišnjaka.

    Vozač je smješten u prostorije policije do prestanka djelovanja opojnog sredstva nakon čega je prekršajno sankcioniran novčanom kaznom od 1.040,00 eura i sedmomjesečnom zabranom upravljanja vozilima B kategorije.
    PU dubrovačko-neretvanska

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    ZVONIMIR MUSA: Kako su spojeni Neretva i Srijem; Ploče i Tovarnik

    Problemi oko obnove važnog objekta; žalila se poznata splitska tvrtka, odgođena i sjednica Gradskog vijeća

    Da se ne zaboravi…..Grofovi se nizom aktivnosti prisjetili svojih poginulih suboraca

    Dubrovnik pamti svoje heroje: Odana počast braniteljima koji su poginuli u Komolcu i na Strinčjeri

    Tko tu pije, a tko plaća!? EU daje milijune, Hrvatska ih ne zna potrošiti – evo koliko smo točno vratili Bruxellesu

    travanj 2025
    P U S Č P S N
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930  
    « ožu   svi »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.