Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • BLED ROWING 2025 INTERNATIONAL REGATTA Srebro za Roka
    • Uoči Trojstva crkva u Rogotinu u novome ruhu
    • Još malo!
    • Predsjednik Milanović bit će pokrovitelj i ovogodišnjeg Maratona lađa na Neretvi
    • Hod za život u Pločama – fotogalerija
    • Napreduje sanacija Doma kulture u Baćini
    • Upoznajte Martinu Vrankić iz Ploča: Uz posao i četvero djece volontira u Hodu za život
    • Sve je spremno za Hod za život, zna se i koji glazbenik će zabavljati Pločane
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    JADRAN LP: Ludi preokret jadranaša

    Pokazali su da mogu, sada je na njima da tako nešto ponove protiv Kustošije, Segeste i Hrvaca doma, odnosno u Ždralovima (Mladost) i Dugom Selu.
    AutorAutorAutor:Jurica Vukojević28.04.2025

    Plavi s ušća Neretve krenuli su na derbi u Križevce s optimizmom i nadom da mogu do pozitivnog rezultata. Željeli su puni plijen i pravi uzvrat za jesenski poraz na Jadranovu, međutim nisu imali ništa ni protiv jednog boda koji bi ih zadržao u borbi za drugo mjesto. Na kraju su došli do jednog boda, pozitivan rezultat u svakom smislu, posebno kada se sagleda razvoj situacije tijekom 90 minuta na travnjaku Radnika. Naime, u 61. minuti domaćini su imali velikih 3:0 i sve je mirisalo na njihovu uvjerljivu pobjedu. Međutim, ako su domaćini pomislili kako je sve riješeno, prevarili su se.

    Krešimir Luetić izvodi slobodni udarac (Snimio: Jurica Vukojević)

    Minutu nakon što je njihov vratar Ivan Kovačić po treći puta otišao po loptu u mrežu, jadranaši su preko Krešimira Ljubičića smanjili na 1:3. Taj pogodak kao da je pokrenuo plave s Jadranova, ovoga puta bijele, i ludim preokretom u sljedećih 30 minuta vratili su stvari na početak. Jadranaši su jednostavno dominirali terenom, domaćini nisu znali što ih je snašlo, pa nije puno nedostajalo da puni plijen ode put juga Hrvatske. Naravno, učenici trenera Miše Krstičevića su zadovoljni konačnim raspletom, a nogomet je još jedanput pokazao koliko je nepredvidiv. Htijenje i upornost se uvijek isplata, a dobra je ovo škola za preostalih pet susreta. Luetić je potvrdio o kakvom se kvalitetnom igraču radi, iako nije klasična špica stigao je do učinka od 17 pogodaka, jedan manje od vodećeg Ivana Matiaza (Solin). Podebljao je i rubriku asistencija, sada ih ima 13, njegovo majstorsko dodavanje Luki Nižiću u 89. minuti rezultiralo je izjednačenjem 3:3. Ne smije se preskočiti eurogol Marina Vučkovića desnom vanjskom s nekih 17 metara za 2:3. Zaista je tih završnih 30 minuta igre jadranaša obrazac kako bi trebali izgledati i igrati do kraja natjecanja. Pokazali su da mogu, sada je na njima da tako nešto ponove protiv Kustošije, Segeste i Hrvaca doma, odnosno u Ždralovima (Mladost) i Dugom Selu.

    Krešimir Luetić na zemlji (Snimio: Jurica Vukojević)

    Tekst i slike: Jurica Vukojević / Sportske novosti

     

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    BLED ROWING 2025 INTERNATIONAL REGATTA Srebro za Roka

    Autor: PORTAL ROGOTIN15.06.2025

    Uoči Trojstva crkva u Rogotinu u novome ruhu

    Autor: PORTAL ROGOTIN14.06.2025

    Još malo!

    Autor: PORTAL ROGOTIN14.06.2025

    Predsjednik Milanović bit će pokrovitelj i ovogodišnjeg Maratona lađa na Neretvi

    Autor: PORTAL ROGOTIN14.06.2025

    Hod za život u Pločama – fotogalerija

    Autor: PORTAL ROGOTIN13.06.2025
    travanj 2025
    P U S Č P S N
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930  
    « ožu   svi »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.