Sa subote na nedjelju divljaci, a kako ih drugačije nazvati, ponovo su dali oduška svojoj destruktivnoj naravi. Ovaj put stradale su kamene ploče na žardinjerama na rivi, drvene klupe uz šetnicu od hotela Bebić prema plaži, te koševi za otpad. Za njih su se posebno pobrinuli, jer je trebalo vremena i snage da ih doslovno isčupaju iz zemlje, odvuku preko ceste i bace u more. Oni su svoj dio „posla“ obavili. Sada je na redu policija, koja je napravila uviđaj i krenula u potragu za počiniteljima, te pločanski komunalci koji trebaju sanirati štetu.
NAJNOVIJE
- OBITELJ, DALMACIJA, MORE: Nevjerojatni Bulići – Prije 10 godina otišlo ih dvoje, sada ih se vratilo šestero!
- 160 GODINA ŠKOLSTVA U GRACU: VELIKI JUBILEJ MALE ŠKOLE!
- Borbena moć 26 na Žirju – Hrvatska vojska demonstrirala združeno borbeno djelovanje na moru
- Bivši časnik HVO-a optužen da je bio dio narko bande koja je pala s 500 kg kokaina u Pločama
- U Gradcu održan 1. Memorijalni turnir Kate i Stipe
- Vojni piloti helikopterom prevezli maloljetnog pacijenta iz dubrovačke u splitsku bolnicu
- Tragedija u Metkoviću: 14-godišnjak preminuo nakon pada s romobila
- Grad Ploče se očitovao o uklanjanju stabala u Vukovarskoj ulici









