Stožer civilne zaštite DNŽ obavještava javnost da je jedan od uzoraka upućenih iz Opće bolnice Dubrovnik na analizu u Zagreb pozitivan na koronavirus. To je prvi pozitivan nalaz nakon 15 poslanih uzoraka. Radi se o osobi srednjih godina koja je hospitalizirana i nalazi se u izolacijskoj jedinici OB Dubrovnik. Zdravstveno stanje pacijentice je dobro. Više obavijesti bit će dostupno na konferenciji za medije danas u 11 sati nakon sjednice Stožera. Ovo saznanje samo potvrđuje nužnost pridržavanja mjera propisanih od strane Nacionalnog stožera civilne zaštite RH.
NAJNOVIJE
- Otvoren natječaj! Traže ljude koji otkrivaju ono što drugi pokušavaju sakriti – plaća dobra, kandidata nema dovoljno?
- 8. Lađarski kup Sv. Ante Komin CRNI PUT PRVI PUT ZLATNI, I TO U NOVOM FORMATU
- JADRAN LP: VUČKOVIĆ S JADRANOVA U KUSTOŠIJU
- Željeznička stanica by Martin Burić
- Mnogi traže ovakvu priliku, ali rijetki je nađu! Za 349.000 eura na jugu Dalmacije prodaje se nešto što ne viđamo često
- Traži se direktor/direktorica Turističke zajednice Grada Ploča
- Predsjednik Milanović primio izaslanstvo Udruge lađara Neretve i prihvatio pokroviteljstvo nad 29. Maratonom lađa
- Dalmatinci pioniri američke ribarske industrije: Doći će nove Kraljice Hrvata, hrvatski barjaci će se i dalje vijoriti na brodovima slobodnog Sjevernog mora
