Sa subote na nedjelju divljaci, a kako ih drugačije nazvati, ponovo su dali oduška svojoj destruktivnoj naravi. Ovaj put stradale su kamene ploče na žardinjerama na rivi, drvene klupe uz šetnicu od hotela Bebić prema plaži, te koševi za otpad. Za njih su se posebno pobrinuli, jer je trebalo vremena i snage da ih doslovno isčupaju iz zemlje, odvuku preko ceste i bace u more. Oni su svoj dio „posla“ obavili. Sada je na redu policija, koja je napravila uviđaj i krenula u potragu za počiniteljima, te pločanski komunalci koji trebaju sanirati štetu.
NAJNOVIJE
- Je li ovo najpoželjnija načelnička ‘stolica‘ u Dalmaciji? Čak 9 kandidata – dolaze i iz drugih gradova
- JADRAN LP: NE MISLE PLESATI SAMO JEDNO LJETO
- Dubrovačka prometna policije i ove je godine nagradila najuzornije vozače u prometu
- ZAVRŠNI IZLET PROJEKTA „RADOST ZAJEDNIŠTVA 3“
- Veliko srce i nestvaran karakter: Nika zasjala na svjetskoj sceni unatoč valovima i bolesti
- Petaši iz Opuzena obilježili Europski dan pomorstva u Malostonskom zaljevu
- Uhvatite zvijezde nad Neretvom: Besplatan tečaj pejzažne astrofotografije Branka Nađa u Pločama
- NS Split pobjednik Kupa regija: DALMATINCI ĆE PREDSTAVLJATI HRVATSKU U IRSKOJ









