Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Promocija u Zagrebu: „Brštanica Hrasno Hercegovina“, autora Kominjanina Dragana Jurkovića
    • Božićni sajam lokalnih poduzetnika u Pločama
    • Osmu godinu zaredom u Dubrovnik stigla donacija od deset tona jabuka iz Vukovarsko-srijemske županije
    • Rukomet: Mlađe juniorke s broncom iz Pariza: SREBRNE KADETKINJE NASTAVLJAJU NIZ USPJEŠNIH NASTUPA
    • Prometna policija PU dubrovačko-neretvanske najuzornije vozače nagradila poklonima
    • Prometna policija edukacijom obuhvatila i umirovljenike
    • Alkoholizirani vozač prevozio obitelj – policija predložila kaznu od 3.560 eura
    • Vozačica s preko 2 promila alkoholni je rekorder proteklog tjedna
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    KAPETAN JADRANA DINO PRIMORAC: “Navijači pomozite nam da dođemo do povijesnog uspjeha”!

    28.08.2018

    – Pozivam navijače da u što većem broju dođu u srijedu na utakmicu s Bjelovarom te nas podrže u nastojanju da ostvarimo povijesni uspjeh našeg kluba. Mogu obećati u ime svih igrača kako ćemo dati sve od sebe. Želimo dokazati i kako 6:1 pobjeda protiv Imotskog nije plod slučajnosti, već kvalitete našeg sastava – rekao je Dino Primorac, kapetan Jadran Luka Ploče.

    S tri boda vratili su se Pločani s gostovanja iz Gospina doca gdje su sa 6:1 deklasirali momčad Imotskog na otvaranju nove sezone u južnoj skupini Treće hrvatske lige. Imotski je prije ogleda najavljivan kao jedan od favorita za prvo mjesto, ali ga je ‘Plavi vlak’ s ušća Neretve jednostavno pregazio, a njihovo dijete iz dvorišta, Marijan Šuto, s četiri pogotka dobro uzdrmao.

    Po povratku iz Imotskog zadovoljstvo nije skrivao Goran Proleta, strateg Jadran Luka Ploče, koji je istaknuo kako su za uspjeh zaslužni svi igrači.

    Četiri dana nakon trijumfa u Imotskom, u srijedu, 29. kolovoza, s početkom u 16 sati, Pločani na Jadranovu u utakmici pretkola Hrvatskog kupa dočekuju momčad Bjelovara. Pobjedom bi se plasirali u šesnaestinu finala što bi bio najveći uspjeh u povijesti kluba.

    Proleta jedino ne može računati na ozlijeđenog Aljošu Krstičevića, u utakmici koju s nestrpljenjem očekuju ljubitelji nogometa, ne samo u Pločama, već u cijeloj dolini Neretve te šire.

    Podsjetnik, Jadran Luka Ploče je prošle sezone bio peti u prvenstvu te pobjednik Županijskog kupa. U finalu Županijskog kupa dobio je Župu dubrovačku u Čibači, a taj uspjeh mu je donio nastup u pretkolu Hrvatskog kupa.

    Pripremio: Sagomago

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Promocija u Zagrebu: „Brštanica Hrasno Hercegovina“, autora Kominjanina Dragana Jurkovića

    Božićni sajam lokalnih poduzetnika u Pločama

    Osmu godinu zaredom u Dubrovnik stigla donacija od deset tona jabuka iz Vukovarsko-srijemske županije

    Rukomet: Mlađe juniorke s broncom iz Pariza: SREBRNE KADETKINJE NASTAVLJAJU NIZ USPJEŠNIH NASTUPA

    Prometna policija PU dubrovačko-neretvanske najuzornije vozače nagradila poklonima

    kolovoz 2018
    P U S Č P S N
     12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    « srp   ruj »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.