Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Don Ante Žderić: Dragi naš Viktore! Vratio si se kući. Bogu. Nekako mi se čini da si od Markovog odlaska već srcem živio na Nebu.
    • “Jučer”
    • JADRAN LP: Optimistično na megdan s Kustošijom
    • Slatko – slani kraj devetog Festivala soli
    • Prvašići Osnovne škole Otrići – Dubrave
    • OBAVIJEST MASLINARIMA zbog najavljenih oborina
    • DALMATINKA: Ulaze skromno u novu sezonu, kasnije sve moguće
    • Policija ponavljaču prometnih prekršaja privremeno oduzela vozilo
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    OBAVIJEST IZ PU DUBROVAČKO – NERETVANSKE: Blagdan Svih svetih i Dušni dan

    01.11.2018

    U prigodi obilježavanja blagdana Svih svetih i Dušnog dana brojni građani će, u skladu s tradicionalnim vjerskim i obiteljskim običajima u znak sjećanja na umrle i poginule, posjetiti groblja zbog čega se u narednim danima na području cijele Hrvatske, pa tako i Dubrovačko-neretvanske županije, očekuje povećan promet vozila i kretanja građana.

    Budući se najveće gužve očekuju na prilaznim prometnicama grobljima, policijski će službenici pojačati angažman u tim područjima kako bi obilježavanje ovih blagdana proteklo što je moguće sigurnije, odnosno kako bi se osigurala maksimalna protočnost i sigurnost u prometu.

    Osobito će se ciljano postupati prema onim sudionicima u prometu koji ometaju normalni prometni tok ili grubo krše prometne propise. Također će se ostvariti potrebna suradnja s policijama susjednih država kako bi se pravovremeno dobile informacije o nailascima većih kolona vozila iz susjednih zemalja, sukladno čemu će se poduzimati potrebne mjere.

    Policija poziva sve sudionike u prometu na povećan oprez, dosljedno poštivanje prometnih propisa i međusobno tolerantno ponašanje kako bi na taj način i osobno pridonijeli da dan štovanja na mrtve prođe u miru i dostojanstvu.

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Don Ante Žderić: Dragi naš Viktore! Vratio si se kući. Bogu. Nekako mi se čini da si od Markovog odlaska već srcem živio na Nebu.

    “Jučer”

    JADRAN LP: Optimistično na megdan s Kustošijom

    Slatko – slani kraj devetog Festivala soli

    Prvašići Osnovne škole Otrići – Dubrave

    studeni 2018
    P U S Č P S N
     1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    2627282930  
    « lis   pro »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.