Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Tuđman je „gigant – najveća figura u povijesti hrvatskoga naroda“.
    • ADNA BAKIJA: Modelirati Matu Svjetskog i njegovog psa Globusa za mene je značilo dotaknuti i nakratko postati dio njihova putovanja koje nikada nije stalo.
    • “Gingerbread house & Wintertea” radionica u Pučkom – pogledajte fotogaleriju
    • UMA Metković, 10. kolo: I uz prvi remi Vidu uvjerljivo vodeća pozicija
    • Ivan Škarić: Milijun eura nestalo iz proračuna
    • Pirotehnička sredstva nisu igračke! Aktivnosti policije za vrijeme trajanja akcije “Mir i dobro”
    • UPOZORENJE GRAĐANIMA! Ulaganjem u kriptovalute ostala bez 573 tisuće eura
    • Opuzenka napravila čudo za svoju zgradu! Režije će se prepoloviti, dobit će novu fasadu, stolariju i krov. A to nije sve
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    PRODULJENA ZABRANA Državljani BiH i dalje ne mogu u EU

    03.09.2020

    Veleposlanici zemalja članica EU odlučili su da ne mijenjaju postojeću listu od 11 zemlja kojima je dozvoljen ulazak u EU, potvrđeno je u Bruxellesu.

    Na prvom sastanku nakon ljetnje stanke, stalni predstavnici zemlja članica razmotrili su informacije o epidemološkoj situaciji i zaključili da za sada nema razloga da se postojeći popis trećih zemlja kojima je dozvoljen slobodan ulazak u EU promijeni odnosno skrati ili proširi, javlja likemetkovic.

    Na popisu zemalja izvan EU čijim državljanima je dozvoljeno putovanje su: Australija, Kanada, Gruzija, Japan, Novi Zeland, Ruanda, Južna Koreja, Tajland, Tunis, Urugvaj i Kina koja je uslovljna principal reciprociteta.

    Veleposlanici zemlja članica EU odlučili su krajem srpnja da ne vrate Srbiju na popis zemlja kojima je na osnovu “bolje ili slične epidemiloške situacije” dozvoljeno putovanje u EU.

    Na tom popisu nije bila ni BiH, niti bilo koja država sa Zapadnog Balkana. Nova revizija epidemioloških podataka i samog popisa trećih zemlja uslijedit će za dva tjedna.

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Tuđman je „gigant – najveća figura u povijesti hrvatskoga naroda“.

    ADNA BAKIJA: Modelirati Matu Svjetskog i njegovog psa Globusa za mene je značilo dotaknuti i nakratko postati dio njihova putovanja koje nikada nije stalo.

    “Gingerbread house & Wintertea” radionica u Pučkom – pogledajte fotogaleriju

    UMA Metković, 10. kolo: I uz prvi remi Vidu uvjerljivo vodeća pozicija

    Ivan Škarić: Milijun eura nestalo iz proračuna

    rujan 2020
    P U S Č P S N
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930  
    « kol   lis »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.