Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • EVO NAS NA TRI MILIJUNA PREGLEDA!
    • Stižu milijuni, ali sateliti gledaju jeste li pokosili na vrijeme? Ako niste nema potpora. Ovo su uvjeti za isplatu!
    • 𝗕𝗮𝗯𝘆 𝗟𝗮𝘀𝗮𝗴𝗻𝗮: 𝗠𝗮𝗰̌𝗸𝗲 𝗶 𝘀𝗽𝗮𝗰̌𝗸𝗲 u Pučkom!
    • Poljoprivrednicima isplaćeno 505 milijuna eura za potpore zatražene na Jedinstvenom zahtjevu za 2024. godinu
    • Na otoku Mljetu je u prometu uhićen vozač s 2,58 g/kg, dok mu je prometna dozvola istekla, a vozačka ukinuta. Vozilo je privremeno oduzeto
    • Ledena prijetnja u vrelim danima! Strah se širi među maslinarima i vinogradarima, tko će obraniti Dalmaciju?
    • Dobre vijesti stižu iz američkog Birminghama: HRVATSKI POLICAJCI PONOVO PRVACI SVIJETA
    • JADRAN LP: Cvijanović i Proleta novi kormilari Jadranaša
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    Silom pokušao odvesti djevojčicu

    18.09.2020AutorAutor

    Dovršenim kriminalističkim istraživanjem policijskih službenika Policijske postaje Dubrovnik 45-godišnjak je osumnjičen za kazneno djelo protupravnog oduzimanja slobode u pokušaju.  

    Sumnjiči se da je u večernjim satima u srijedu, 16. rujna, prvo verbalno, a potom i silom pokušao odvesti djevojčicu, koja se u tom trenutku nalazila u parku na Batali u Dubrovniku, do svog stana koji se  nalazi u blizini, a od čega je odustao dolaskom njenih prijatelja koji su pozvali policiju. Muškarac je vrlo brzo  uhićen, već u 22,45 sati, kada je utvrđeno da je pod utjecajem alkohola od 2,83 g/kg.

    Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja osumnjičeni 45-godišnjak je uz kaznenu prijavu, kasno sinoć, predan pritvorskom nadzorniku ove Policijske uprave.

     

     

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    EVO NAS NA TRI MILIJUNA PREGLEDA!

    Autor: PORTAL ROGOTIN07.07.2025

    Stižu milijuni, ali sateliti gledaju jeste li pokosili na vrijeme? Ako niste nema potpora. Ovo su uvjeti za isplatu!

    Autor: PORTAL ROGOTIN07.07.2025

    𝗕𝗮𝗯𝘆 𝗟𝗮𝘀𝗮𝗴𝗻𝗮: 𝗠𝗮𝗰̌𝗸𝗲 𝗶 𝘀𝗽𝗮𝗰̌𝗸𝗲 u Pučkom!

    Autor: PORTAL ROGOTIN07.07.2025

    Poljoprivrednicima isplaćeno 505 milijuna eura za potpore zatražene na Jedinstvenom zahtjevu za 2024. godinu

    Autor: PORTAL ROGOTIN07.07.2025

    Na otoku Mljetu je u prometu uhićen vozač s 2,58 g/kg, dok mu je prometna dozvola istekla, a vozačka ukinuta. Vozilo je privremeno oduzeto

    Autor: PORTAL ROGOTIN07.07.2025
    rujan 2020
    P U S Č P S N
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930  
    « kol   lis »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.