Veliko mnoštvo ljudi na gradskom groblju Laniština u Pločama ispratilo je na posljednji počinak mladoga Marka Albanezija. Obred je predvodio don Ante Bitunjac, župnik župe Kraljice neba i zemlje u Pločama. Don Ante je ožalošćenoj obitelji prenio izraze sućuti župljana i svih ljudi dobre volje. Zamolio je Gospodina da u ovim trenucima „velike žalosti i tuge“ podari obitelji dovoljno snage da učvrste nadu i vjeru. O Marku je govorio biranim riječima, koje su izazvale emocije prisutnoga puka. Točno u 15 sati tužna kolona zaputila se prema Zagvozdu, gdje će, na mjesnom groblju Kod Gospe, mladić biti sahranjen.
NAJNOVIJE
- Je li ovo najpoželjnija načelnička ‘stolica‘ u Dalmaciji? Čak 9 kandidata – dolaze i iz drugih gradova
- JADRAN LP: NE MISLE PLESATI SAMO JEDNO LJETO
- Dubrovačka prometna policije i ove je godine nagradila najuzornije vozače u prometu
- ZAVRŠNI IZLET PROJEKTA „RADOST ZAJEDNIŠTVA 3“
- Veliko srce i nestvaran karakter: Nika zasjala na svjetskoj sceni unatoč valovima i bolesti
- Petaši iz Opuzena obilježili Europski dan pomorstva u Malostonskom zaljevu
- Uhvatite zvijezde nad Neretvom: Besplatan tečaj pejzažne astrofotografije Branka Nađa u Pločama
- NS Split pobjednik Kupa regija: DALMATINCI ĆE PREDSTAVLJATI HRVATSKU U IRSKOJ






