Naši osmaši su krenuli jutros u 7 sati u Vukovar u sklopu projekta “Posjet učenika osmih razreda Vukovaru” u pratnji učiteljica Žane Govorko, Adriane Kostanić Burić, Marije Čupić-Sente i ravnateljice Tihane Pažin. Terenska nastava iz predmeta Povijest kao cilj ima čuvanje sjećanja na Domovinski rat i Bitku za Vukovar. Dolazak u Vukovar se očekuje u ranovečernjim satima, a s puta nam javljaju da sve teče u najboljem redu.
NAJNOVIJE
- Prodaje se 790.000 kvadrata uz more blizu Pelješkog mosta – cijena je pravo iznenađenje…
- PRIJE 50 GODINA: ONI SU BILI PRVACI HRVATSKE!
- Je li ovo najpoželjnija načelnička ‘stolica‘ u Dalmaciji? Čak 9 kandidata – dolaze i iz drugih gradova
- JADRAN LP: NE MISLE PLESATI SAMO JEDNO LJETO
- Dubrovačka prometna policije i ove je godine nagradila najuzornije vozače u prometu
- ZAVRŠNI IZLET PROJEKTA „RADOST ZAJEDNIŠTVA 3“
- Veliko srce i nestvaran karakter: Nika zasjala na svjetskoj sceni unatoč valovima i bolesti
- Petaši iz Opuzena obilježili Europski dan pomorstva u Malostonskom zaljevu

